Юні вінничанки за кордоном виступили на концертах у підтримку українців

Юні вінничанки за кордоном виступили на концертах у підтримку українців

10:30 07.04.2022

По всьому світу проходять різні заходи задля підтримки українців. До таких концертів приєднались і учениці Вінницької дитячої музичної школи №2.

Одна з учениць школи – Анна Кривобока, якій всього 14 років, в м. Грефен (Німеччина) виконала твір "Expirience" на фортепіано.

У Німеччину я приїхала до хрещеної. Вона і внесла мене в список тих, хто може виступити на благодійному концерті в підтримку України. Після виступу мені ще довго аплодував весь зал, подарували квіти. Нас запитали, куди відправити частину коштів, що зібрали на концерті. Ми переказали їх в одну з лікарень, що на території Вінниці, а інша частина пішла у благодійні фонди, - повідомляє Анна.

Юні вінничанки за кордоном виступили на концертах у підтримку українців

А учениця Вінницької дитячої музичної школи №2 Софія Савчук (15 років) виступила у м. Щецин (Польща). Дівчина приїхала зі своїм інструментом – бандурою, що важить вісім кг.

Я зіграла декілька концертів в Академії мистецтв та в інших музичних школах м. Щецин. Нас дуже гостинно зустрічали. Ми відчули таку атмосферу добра, співучасті, що сльози котились від цього відчуття любові й підтримки. У такий момент хочеться рухатися далі, - говорить Софія.

Директор дитячої музичної школи №2 Віталій Москаленко додав, що він та весь колектив пишається такими ученицями й іншими дітьми, які підтримують культурний фронт України та наш моральний дух.

Нагадаємо, педагоги Центру "Барвінок" разом із випускниками розпочали серію виступів для біженців. Вони співають патріотичні сучасні пісні, що вже увійшли в культурну історію України і підтримують моральний дух кожного.

Читайте також

Юні вінничани вибороли “золото” та “срібло” чемпіонату України з флаг-футболу
Детальніше
Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше
До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон
Детальніше
Танцівниці Вінницької студії "Шахіна" вибороли гран-прі та головні корони турніру на "Кубку України"
Детальніше
У Румунії автобус з українцями зіткнувся з вантажівкою: серед постраждалих — діти
Детальніше