До Вінницького центру з надання безоплатної правової допомоги надійшло 700 звернень

До Вінницького центру з надання безоплатної правової допомоги надійшло 700 звернень

10:59 07.04.2022

Вінничани та внутрішньо переміщені особи під час війни можуть у дистанційному режимі отримати безкоштовну консультацію юриста. Вінницький місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги надає містянам та переселенцям юридичні послуги.

З початку війни на "гарячу лінію" надійшло понад 700 звернень.

Для усіх наших громадян: і тих, хто залишається на місцях, і тих, хто вимушено покидають свої домівки і переїжджають, ми безоплатно надаємо відповіді на питання правового характеру. З початку війни отримали понад 700 звернень. Здебільшого вони стосувались порядку перетину кордону, оплати житлово-комунальних послуг, отримання "кредитних канікул", припинення трудових відносин на території, де ведуться активні бойові дії, отримання статусу внутрішньо переміщеної особи. Ми проводимо консультації та надаємо відповіді на будь-які юридичні звернення людей, - розповідає директорка Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Смішна.

Отримати консультацію фахівців можна, зателефонувавши на "гарячу лінію" Безоплатної правової допомоги за номером 0-800-213-103 (дзвінки в межах України – безкоштовні). Або ж зателефонувати за мобільними номерами: +38098-678-75-93; +38068-186-48-21; +38098-002-67-74.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.

Нагадаємо, вінничани під час війни можуть у дистанційному режимі отримати безкоштовну консультацію юриста. Вінницький місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги надає містянам юридичні послуги.

Читайте також

Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken
Детальніше
У Вінниці сім'ям поліцейських, які загинули на фронті, вручили державні нагороди
Детальніше
Повідомили про підозру жмеринчанину, який зняв і виклав у соцмережі переміщення гелікоптера ЗСУ
Детальніше
Українські захисники мають техніку для відбиття ворога: Вінницька громада підсилила армію
Детальніше
Вінниця передала "мавік" захисникам на чернігівський напрямок
Детальніше
Вінниця передала дрони, тепловізори та сухі душі поліцейським, які виконують бойові завдання на фронті
Детальніше