Яких спеціалістів для «ковідних» команд потребує Вінниця

Яких спеціалістів для «ковідних» команд потребує Вінниця

15:39 18.11.2020

У місті продовжують формувати «ковідні» команди для роботи в стаціонарах міських комунальних закладів. Наразі є вакансії у такі команди, які працюватимуть у пологовому будинку №1. Сюди запрошують анестезіологів, інфекціоністів, терапевтів, пульмонологів. Також є вакансії медичних сестер. Нагадаємо, що медичні працівники, які працюють у «ковідних» командах отримують муніципальні доплати до заробітної платні.

У Вінниці наразі продовжує хворіти на коронавірус більше двох тисяч людей.  Частина з них потребують стаціонарного лікування та кисневої підтримки. Тому є потреба у наповненні «ковідних» команд для роботи в стаціонарах.

«На сьогодні є вакансії у пологовому будинку №1 – не укомплектовані лікарями 4 з 10 ковідних команд. Потрібні чотири анестезіологи, вісім інфекціоністів або терапевтів чи пульмонологів. Також є вакансії медичних сестер», – каже директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

Тим, хто має бажання працювати у цих командах, потрібно звернутись у відділ кадрів пологового будинку №1 за телефоном: 56-00-17, 56-03-99.

Нагадаємо, що завдяки рішенню позачергової сесії 9 жовтня, лікарі медсестри та санітарки, які працюють у стаціонарах з хворими на COVID-19, отримують доплату до зарплати з міського бюджету.

Її розмір для лікарів «ковідних» команд становитиме 15 тисяч гривень, для медичних сестер – 10 тисяч гривень, для санітарок – 8 тисяч гривень.

 

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше