Яких спеціалістів для «ковідних» команд потребує Вінниця

Яких спеціалістів для «ковідних» команд потребує Вінниця

15:39 18.11.2020
44

У місті продовжують формувати «ковідні» команди для роботи в стаціонарах міських комунальних закладів. Наразі є вакансії у такі команди, які працюватимуть у пологовому будинку №1. Сюди запрошують анестезіологів, інфекціоністів, терапевтів, пульмонологів. Також є вакансії медичних сестер. Нагадаємо, що медичні працівники, які працюють у «ковідних» командах отримують муніципальні доплати до заробітної платні.

У Вінниці наразі продовжує хворіти на коронавірус більше двох тисяч людей.  Частина з них потребують стаціонарного лікування та кисневої підтримки. Тому є потреба у наповненні «ковідних» команд для роботи в стаціонарах.

«На сьогодні є вакансії у пологовому будинку №1 – не укомплектовані лікарями 4 з 10 ковідних команд. Потрібні чотири анестезіологи, вісім інфекціоністів або терапевтів чи пульмонологів. Також є вакансії медичних сестер», – каже директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

Тим, хто має бажання працювати у цих командах, потрібно звернутись у відділ кадрів пологового будинку №1 за телефоном: 56-00-17, 56-03-99.

Нагадаємо, що завдяки рішенню позачергової сесії 9 жовтня, лікарі медсестри та санітарки, які працюють у стаціонарах з хворими на COVID-19, отримують доплату до зарплати з міського бюджету.

Її розмір для лікарів «ковідних» команд становитиме 15 тисяч гривень, для медичних сестер – 10 тисяч гривень, для санітарок – 8 тисяч гривень.

 

Читайте також
COVID-19:  на Вінниччині  за добу зафіксували 38 нових випадків
Детальніше
COVID-19: у Вінниці після свят динаміка зниження захорюваності погіршилась
Детальніше
Коли вінничанам чекати наступну "коронавірусну" хвилю
Детальніше
Володимир Авдєєв, який втратив обидві ноги і вчиться ходити на протезах: "Інвалідність – не вирок"
Детальніше
"Постковід": які наслідки хвороби та як у Вінниці допомагають відновитися тим, хто одужав
Детальніше
За добу COVID-19 підтвердили у 45 вінничан
Детальніше