У Вінниці цього тижня розгорнуть ще 70 ліжко-місць для "ковідних" пацієнтів

У Вінниці цього тижня розгорнуть ще 70 ліжко-місць для "ковідних" пацієнтів

14:40 17.11.2020
84

У Вінниці продовжують розгортати ліжка для хворих на COVID-19.  Наразі їх 416. Заплановано, що на 1 грудня кількість таких ліжкомісць зросте до 585. Вже на цьому тижні хворих на ковід розпочнуть приймати на базі пологового будинку №1. Також продовжуються роботи по облаштуванню додаткових ліжок у МКЛ №3, тут розгорнуть ще 24 таких місця.

Наразі у міській лікарні №1 розгорнуто 285 ліжок. У гінекологічному відділенні пологового будинку №2 є 25 ліжок для надання допомоги хворим вагітним, роділлям та породіллям з міста та районів області.

У МКЛ №3 – 106 таких місць. До речі, тут тривають ремонтні роботи для облаштування ще додаткових місць, загалом їх має бути 130.

«У рамках міжнародного благодійного проекту заплановано розмістити у цій лікарні потужний кисневий концентратор. Це обладнання, яке дозволяє захоплювати повітря з атмосфери і виділяти кисень. За правилами проекту такі концентратори виділено по одному на область і розміщуватимуть їх у багатопрофільних лікарнях, які не мають достатнього централізованого забезпечення киснем. МКЛ №3 подала заявку і пройшла відбір», – каже директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

Триває розгортання стаціонарних ліжок на базі пологового будинку №1. Для цього частина приміщення закладу була доукомплектована та дооснащена, прокладено кисневу магістраль і облаштовано кисневі точки.

З 8 години 19 листопада у приміщенні пологового будинку розпочнуть прийом хворих на коронавірус. Для цього тут буде задіяно 25 ліжок інфекційного профілю, 10 ліжок інтенсивної терапії та реанімації. А також 35 ліжок для надання допомоги вагітним та роділлям з ознаками вірусу. Загалом до 1 грудня у цьому закладі створять 145 місць для лікування хворих на коронавірус.

Жіночу консультацію буде розміщено в відокремленій амбулаторії ЦПМСД№3, забезпечивши окремий вхід. Тобто вагітним вінничанкам, які проживають на Вишеньці, не потрібно буде їхати на Старе місто чи на Замостя для спостереження в свого дільничного акушера.

Як ми повідомляли раніше, У медзакладах міста розгорнули понад 400 ліжок для лікування хворих на COVID-19

Читайте також
Незабаром меню вінницької молочної кухні урізноманітнять: малечі готуватимуть овочеві пюре та супи
Детальніше
Чоловік вінницької медсестри, яка померла від COVID-19, розповів як та боролась за життя
Детальніше
На Вінниччині за добу зареєстрували 4 смерті за добу та 53 нових випадки COVID-19
Детальніше
На Вінничині спостерігається новий спалах смертності від ковіду
Детальніше
Ні пацієнти, ні медперсонал Вінницької "районки" не відчують змін після переходу закладу в комунальну власність
Детальніше
Які обмеження діятимуть в Україні на зміну січневому локдауну
Детальніше