Які проекти реалізують громадські організації за грантові кошти Вінницької міськради

Які проекти реалізують громадські організації за грантові кошти Вінницької міськради

11:13 02.04.2021
60

Днями відбулося онлайн-засідання конкурсної комісії з визначення переможців соціально-культурних проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства. Захід тривав понад чотири години.

Цього року на розгляд конкурсної комісії надійшло 32 заявки від 25 громадських організацій. Прийом соціально-культурних проєктів тривав з  першого лютого по третє березня поточного року.  На 2021  рік в бюджеті Вінницької міської територіальної громади для підтримки розвитку ініціатив ІГС передбачено 1 млн грн. Визначений розмір фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проєктів, зокрема: мінімальний – 25 тис. грн та максимальний – 100 тис. грн. Власний внесок ІГС має бути не менше 15%. 

Я ознайомився з усіма проєктами, вони всі прекрасні. В бюджеті Вінницької міської ТГ на 2021 рік передбачено на підтримку проектів інститутів громадського суспільства 1 млн грн. Варто зазначити, що цього року подано вдвічі більше проєктів, ніж минулого року. Два проєкти із різних причин були зняті з участі в конкурсу, –  зазначив Очеретний Андрій Михайлович, заступник міського голови.

За результатами оцінювання із загальним рейтингом проєктів, можна ознайомитися за  посиланням  

Варто зазначити, що конкурс ІГС у Вінниці проводиться з 2012 року. За ці роки в партнерстві з міською радою реалізували 116 проектів. 

Перелік проєктів переможців буде визначено на наступному засіданні конкурсної комісії, яке заплановано провести наступному тижні, про дату та час буде повідомлено додатково – зазначила Малецька Наталія, начальник інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості міської ради.

Які проекти реалізують громадські організації за грантові кошти Вінницької міськрадиЯкі проекти реалізують громадські організації за грантові кошти Вінницької міськрадиЯкі проекти реалізують громадські організації за грантові кошти Вінницької міськрадиЯкі проекти реалізують громадські організації за грантові кошти Вінницької міськради

Нагадаємо, У Вінниці розпочався прийом заявок на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"

Читайте також
У Вінниці визначили переможців конкурсу "Бюджет шкільних проєктів"
Детальніше
Вісім медзакладів Вінниччини отримають фінансову підтримку на реалізацію своїх проєктів
Детальніше
Школярка з Вінниці стала суперфіналісткою національного проєкту "Молодь дебатує"
Детальніше
Дві школярки з Вінниці візьмуть участь у Всеукраїнському проєкті "Молодь дебатує"
Детальніше
Вінницька школа №26 та дитячий садочок №20 отримають гранти на реалізацію проєктів
Детальніше
Європейська організація BEST Vinnytsia набирає нових студентів
Детальніше