Вінницький професор став кавалером французького ордена

Як вінницький професор став кавалером французького ордена

12:14 29.12.2020
1226

Професор Вінницького національного технічного університету Олег Хома нагороджений званням кавалера ордена «Академічних пальм» — нагороди Французької Республіки за заслуги в освіті та науці. Про це повідомив Посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен.

Міністр освіти, молоді та спорту Французької Республіки пан Жан-Мішель Бланке відзначив завідувача кафедри філософії та гуманітарних наук ВНТУ пана Олега Хому званням кавалера ордена “Академічних пальм”, - йдеться у повідомленні.

Відомо, що орден має “вшанувати високі професійні якості” вінницького професора та являє собою “знак вдячності від Франції” за особисті — понад двадцятилітні — зусилля з поширення французької філософії шляхом перекладу класичних і сучасних авторів, вагому роль в підготовці українського видання “Європейського словника філософій”, а також за участь протягом останніх трьох років у журі премії “Сковорода”, котру присуджує посольство Франції в Україні.

Орден Академічних пальм веде свою історію від ордена, заснованого 200 років тому імператором Наполеоном I для академіків і професорів Паризького Університету. Нині ж Асоціація членів ордену Академічних пальм під опікою Президента Франції.

Серед нагороджених орденом Академічних пальм - Альбер II (князь Монако), Маріус Петіпа, Софія Ковалевська.

Нагадаємо, Вінницький технічний університет здобув 21 місце у міжнародному рейтингу.

Читайте також
У Вінниці для ветеранів АТО/ООС влаштовують міжнародну бізнес-школу
Детальніше
У Вінниці стартує весняний семестр перепідготовки ветеранів АТО
Детальніше
Керівник школи "Sikorsky Challenge" про майбутній інноваційний кластер у Вінниці: Інновації рухають світ і змінюють життя
Детальніше
У Вінниці планують створити інноваційний кластер: підписали Меморандум
Детальніше
Вінницький вчений став почесним професором польського вишу
Детальніше
У Вінницькому технічному університеті відбулась олімпіада з математики
Детальніше