Вінницький технічний університет здобув 21 місце у міжнародному рейтингу

Вінницький технічний університет здобув 21 місце у міжнародному рейтингу

17:00 28.12.2020
154

Вінницький національний технічний університет здобув 21 місце в міжнародному рейтингу SCImago серед наукових організацій, навчальних закладів та науково-дослідних центрів України.

Це високе міжнародне визнання наукової та інноваційної роботи за 2020 рік за результатами оцінювання міжнародного незалежного рейтингу SCImago. 21 місце серед наукових організацій, навчальних закладів, науково-дослідних центрів України в рейтингу SCImago — заслуга та величезна праця всього науково-педагогічного колективу ВНТУ, - інформує пресслужба закладу.

SCImago вважається одним з найбільш об'єктивних рейтингів, оскільки експерти оцінюють наукові організації, навчальні заклади, науково-дослідні центри не за їхніми даними, а за інформацією з міжнародних баз даних. Всього в рейтингу представлено 3230 університетів світу.

Рейтинг базується на 13 критеріях за трьома напрямками:

  • Критерії, що оцінюють науково-дослідну роботу Research — в цю групу входять вісім критеріїв, сумарний ваговий коефіцієнт яких складає 50%.
  • Джерело інформації — база даних Scopus.
  • Критерії, що оцінюють інноваційну діяльність Innovation — в цю групу включені три критерії, сумарний ваговий коефіцієнт яких 30%
  • Джерело інформації - база даних Європейського патентного відомства Patstat
  • Критерії, що оцінюють соціальний вплив Societal impact — включені два веб-індикатора, сумарний ваговий коефіцієнт - 20%.

Нагадаємо, Наталії Лазаренко вручили контракт ректора Вінницького педуніверу.

Читайте також
Де місце Вінниці на кулінарній карті України
Детальніше
У Вінниці для ветеранів АТО/ООС влаштовують міжнародну бізнес-школу
Детальніше
У Вінниці стартує весняний семестр перепідготовки ветеранів АТО
Детальніше
Керівник школи "Sikorsky Challenge" про майбутній інноваційний кластер у Вінниці: Інновації рухають світ і змінюють життя
Детальніше
Вінницька футболістка увійшла в символічну збірну України 2020 року
Детальніше
Вінниця на третьому місці серед найкомфортніших для IT-шників міст
Детальніше