Як у Вінниці святкуватимуть Івана Купала анонс подій

Як у Вінниці святкуватимуть Івана Купала: анонс подій

13:05 05.07.2022

Івана Купала – одне з найпопулярніших народних свят, історія якого бере початок у давні, дохристиянські часи. Департамент культури міської ради спільно із відділом молодіжної політики, молодіжною радою та закладами культури Вінницької міської територіальної громади запрошують вінничан та гостей міста долучитись до тематичних заходів, які відбудуться у різних куточках міста 6 та 7 липня.

Як у Вінниці святкуватимуть Івана Купала: анонс подій

Інтерактиви, квести, майстер-класи, святково-обрядові дійства – ці та інші заходи розраховані як на дорослих, так і дітей.

Отож, 6 липня о 15:00 на всіх охочих чекає інтерактивна програма для дітей та батьків "Купальський пікнік" в межах проєкту "Мистецьке літо". Організатор – "Вінницька міська централізована клубна система". Місце проведення – Вінницькі Хутори, — повідомляє Вінницька міська рада.

Окрім того, 6 липня о 16:00 з нагоди свята Івана Купала відділ молодіжної політики міської ради спільно з молодіжною радою готують святково-обрядові дійства. Розвагу для молоді проведуть на Вишенському озері.

У цей день відбудеться плетіння віночків, також хлопці та дівчата прив'язуватимуть стрічки та водитимуть хороводи навколо Марени. Окрім того, наприкінці вечора оберуть Містера та Міс Купала. Для цього учасники змагатимуться у різних конкурсах. Наприклад, хлопцям для перемоги доведеться демонструвати, зокрема, власну силу та кмітливість. А ще проведемо лотерею, переможця якої дізнаємося ввечері, – розповіла начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Наступного дня, 7 липня, о 15:00 відбудеться квест-гра "У пошуках чарівного цвіту". Організовує захід "Вінницька міська централізована клубна система". Місце проведення – мікрорайон Сабарів. Цього ж дня о 16:00 розпочнеться майстер-клас "Ой, Купало-Купалочко, дамо тобі по віночку" – бібліотека-філія №7.

А о 17:00 відбудеться майстер-клас та урок народознавства "Пливуть віночки над водою" – бібліотека-філія №6. Також о 17:00 розпочнеться театралізоване дійство "Сьогодні Івана, а завтра Купайла" в межах проєкту "Мистецьке літо". Організатор – "Вінницька централізована клубна система". Місце проведення – Великі Крушлинці, — йдеться у повідомленні міськради.

Нагадаємо, у Вінницькій громаді заклади культури запрошують вінничан та гостей міста доєднуватися до культурно-мистецьких заходів. У дорослих та дітей буде можливість корисно провести дозвілля та відпочити.

Читайте також

У Вінниці організували ІгроДвіж для дозвілля дітей та молоді громади
У Вінниці організували "ІгроДвіж" для дозвілля дітей та молоді громади
Детальніше
Центр ремесел Дунстан запрошує на зустріч із дресованими собаками
Центр ремесел "Дунстан" запрошує на зустріч із дресованими собаками
Детальніше
У Вінниці влаштували розваги для дітей оздоровчого центру «Я-Маріуполь. Родина»
У Вінниці влаштували розваги для дітей оздоровчого центру «Я-Маріуполь. Родина»
Детальніше
Рухливі вправи та інтерактиви у Вінниці організовують нові дитячі заходи
Рухливі вправи та інтерактиви: у Вінниці організовують нові дитячі заходи
Детальніше
Маленькі вінничани долучились до відзначення Дня Державності України
Маленькі вінничани долучились до відзначення Дня Державності України
Детальніше
Відпочинок у місті-побратимі Кельце завершує вже третя група юних вінничан
Відпочинок у місті-побратимі Кельце завершує вже третя група юних вінничан
Детальніше