Як працює сьогодні, 27 лютого, громадський транспорт Вінниці

Як працює сьогодні, 27 лютого, громадський транспорт Вінниці

10:56 27.02.2022

У Вінниці комунальні служби працюють 24/7. За інформацією начальниці відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніни Іващук, об’єкти критичної інфраструктури Вінниці функціонують в штатному режимі.

У Вінниці немає проблем з електропостачанням, водовідведенням, теплопостачанням. Три будинки на вулиці Свідзінського тимчасово відключені від електроенергії у зв'язку з пошкодженням мережі. Бригада працює на місці.

Нагадаємо, що зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Щодо громадського транспорту, то сьогодні, 27 лютого, він вийшов на маршрути у повному обсязі згідно з графіком вихідного дня. Для того, щоб транспорт працював стабільно, організовано підвезення працівників транспортної компанії до місця роботи. Нагадаємо, що трамваї, тролейбуси, автобуси та маршрутки перевозять вінничан відповідно до комендантської години з 7.00 до 22.00. Крім того часу, коли оголошується повітряна тривога.

Нагадаємо, голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий провели спільний брифінг щодо ситуації в області за останню добу.

Читайте також

Вінницький ліцей №16 передав четвертий позашляховик для підрозділу аеророзвідки
Вінницький ліцей №16 передав четвертий позашляховик для підрозділу аеророзвідки
Детальніше
Хотіла «відмазати» від служби, а отримала кримінал гучне затримання у Вінниці
Хотіла «відмазати» від служби, а отримала кримінал: гучне затримання у Вінниці
Детальніше
На Гайсинщині відкрили меморіальні дошки на честь полеглих захисників Михайла Гояна та Юрія Коваля
На Гайсинщині відкрили меморіальні дошки на честь полеглих захисників Михайла Гояна та Юрія Коваля
Детальніше
Останній шлях Героя Козятинщина схиляє голови у жалобі за Віталієм Залевським
Останній шлях Героя: Козятинщина схиляє голови у жалобі за Віталієм Залевським
Детальніше
Перевірте свою адресу комунальники Вінниці попередили про масштабні ремонти 3 червня
Перевірте свою адресу: комунальники Вінниці попередили про масштабні ремонти 3 червня
Детальніше
Останній шлях Героя сьогодні у Вінниці поховають 52-річного воїна Олександра Яковченка
Останній шлях Героя: сьогодні у Вінниці поховають 52-річного воїна Олександра Яковченка
Детальніше