Сергій Моргунов Всі служби Вінниці працюють в режимі 247

Сергій Моргунов: Всі служби Вінниці працюють в режимі 24/7

21:55 26.02.2022

Сьогодні, 26 лютого, голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий провели спільний брифінг щодо ситуації в області за останню добу.

Вони розповіли, що в районі сіл Гавришівка та Стадниця виявили ворожу диверсійну групу, ведеться спецоперація з її знешкодження. Також повідомили, що вінницькі лікарні працюють та готові приймати поранених. Та подякували вінничанам, які активно передають для захисників та біженців медикаменти, продукти харчування та одяг.

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов розповів, що в регіоні виявили ворожу диверсійно-розвідувальну групу.

В районі Гавришівки та Стадниці почала працювати ворожа ДРГ. Вже розпочалась спецоперація по знешкодженню цієї групи. Ми просимо жителів навколишніх сіл (Гавришівки, Стадниці, Крушлинців, Щіток, Писарівки та Вінницьких Хуторів) зберігати спокій та не панікувати. Там відбулася перестрілка. Наші спецслужби працюють. Приємно, що ми маємо підтримку серед жителів міста і області. Хочемо подякувати за патріотичну позицію усім, а особливо волонтерському руху, який дуже потужно допомагає нашим бійцям, - каже Сергій Борзов.

Він додав, що в місті очікують на приїзд поранених у військовий шпиталь.

У нас банк крові на сьогоднішній день є, але слідкуйте за новинами. Дуже прошу сьогодні, коли почнеться комендантська година, нікому не виходити на вулиці. Було попередження від правоохоронців, що поява цивільних на вулицях в цей час буде розцінюватись як вороже ДРГ. Сьогодні можуть стріляти без попередження. Тому дуже прошу віднестися до цього серйозно, - наголосив Сергій Борзов.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів, що у місті всі комунальні служби працюють в режимі 24/7. А медичні заклади готові приймати поранених.

Всі лікарні готові, в першу чергу лікарня ШМД, медикаменти є. Зараз працюємо з 10 торгівельними мережами, - це понад 160 магазинів, - щоб вони не припиняли роботу і працювали з 8 години ранку до 20:00 вечора. Переважна більшість аптек працює, - каже Сергій Моргунов. – Дякую представникам бізнесу та простим вінничанам, які несуть у волонтерські центри медикаменти, продукти харчування, одяг для переселенців, перераховують кошти на фонд "Подільська громада".

Очільник міста повідомив, що за останню добу у Вінниці вже прийняли 400 переселенців. Людей розмістили у підготовлених для них приміщеннях. Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий додав, що громади області теж активно приймають біженців з регіонів, де ведуться бойові дії.

Є велика підтримка жителів області і бізнесу. Крім того, бізнес активно підтримує територіальну оборону у забезпеченні необхідними матеріалами, які є на складах та в торгових мережах. Також я б хотів зазначити, що в один із волонтерських центрів, – це центр "Квадрат", - за день прийшло більше 500 вінничан. Люди приносили ковдри, подушки, матеріали для плетіння сіток. І так відбувається по всій області і місті. Це високий рівень патріотизму. Ми дякуємо нашим вінничанам і Збройним силам України, - каже голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Нагадаємо, шановні мешканці Вінницької області, поліція нагадує, що на території Вінницької області діє КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА з 22:00 до 7:00.

Читайте також

Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше
Вінниця прощається із військовослужбовцем Сергієм Загорульком
Детальніше
У Вінниці приймали Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні пані Наталку Цмоць
Детальніше
Вінниця прощається з воїном «Червоної Калини» Володимиром Карпусем
Детальніше
Володимир Гройсман провів зустріч з надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць
Детальніше