Взаємодія місцевої влади з бізнесом Сергій Моргунов зустрівся з підприємцями Вінниці

Взаємодія місцевої влади з бізнесом: Сергій Моргунов зустрівся з підприємцями Вінниці

18:54 25.03.2025

У Вінниці відбулась зустріч Вінницького міського голови Сергія Моргунова з представниками бізнес-спільноти Board, під час якої обговорювали актуальні питання підприємництва та можливості для його розвитку у нашій громаді.

Вінницький бізнес представили підприємці різних напрямків – від будівельної галузі до продажу сільськогосподарської техніки.

Взаємодія місцевої влади з бізнесом: Сергій Моргунов зустрівся з підприємцями Вінниці

За словами Сергія Моргунова, такі зустрічі відбуваються другий рік поспіль, щоб дізнатися про потреби бізнесу та оперативно реагувати на запити підприємців, які в компетенції органів місцевого самоврядування.

Для мене — це можливість почути з перших вуст про потреби бізнесу та оперативно реагувати на них в тих питаннях, які в наших повноваженнях. Для підприємців — нагода дізнатися, куди спрямовуються сплачені ними податки та отримати відповіді на цікаві їм запитання, – сказав Сергій Моргунов. – Цього разу обговорили низку актуальних тем: залучення місцевих підприємців до локальних проєктів, проблеми з пошуком кваліфікованих кадрів, мобілізацію працівників, механізми підтримки бізнесу та залучення інвестицій у громаду. Також торкнулись й інших питань, які безпосередньо впливають на подальший розвиток бізнесу.

Вінницький міський голова також подякував учасникам зустрічі за активний діалог:

Ці зустрічі важливі та потрібні. Вони допомагають владі та бізнесу об’єднувати зусилля заради розвитку громади та підтримки Сил оборони. Продовжуємо комунікувати й далі, – підкреслив він.

Фелікс Волков додав, що бізнес-спільнота Board є міжнародною та об’єднує підприємців з України та з-за кордону.

Наша безпосередня мета в комунікації дати розуміння, що в нас є з чим працювати, щоб люди поверталися в Україну та докладали зусиль до відбудови та відновлення країни, – сказав Фелікс Волков.

Нагадаємо, у молодіжному центрі «Квадрат» у Вінниці відбудеться регіональний форум «Вінниччина інноваційна: людина — освіта — бізнес — урядування». До участі запрошують підприємців та освітян.

Embedded thumbnail for Взаємодія місцевої влади з бізнесом: Сергій Моргунов зустрівся з підприємцями Вінниці

Читайте також

Студенти вінницьких навчальних закладів змагались у «БатлУм»
Студенти вінницьких навчальних закладів змагались у «БатлУм»
Детальніше
Родина з Луганщини відкрила власну справу на Вінниччині
Як родина переселенців з Луганщини відкрила власну справу на Вінниччині
Детальніше
Чому працівники вінницької мережі кав’ярень прийшли на роботу в піжамах
Чому працівники вінницької мережі кав’ярень прийшли на роботу в піжамах?
Детальніше
Вінницька міськрада підтримала справу волонтера, який допомагає військовим з 2014 року
Вінницька міськрада підтримала справу волонтера, який допомагає військовим з 2014 року
Детальніше
На Вінниччині до бюджету повернули 4 млн грн несплачених податків
На Вінниччині до бюджету повернули 4 млн грн несплачених податків
Детальніше
У Вінниці відкрили соціально-психологічний простір «Блакитне небо для України»
У Вінниці відкрили соціально-психологічний простір «Блакитне небо для України»
Детальніше