Вищу лігу Вінниччини з футзалу відкрили матчем між «ЯСКО» і «Десною»

13:45 05.11.2023

4 листопада у Вінниці в спорткомплексі «Нокаут» стартували змагання вищої ліги чемпіонату Вінницької області з футзалу.

Про це інформує Асоціація футзалу Вінницької області.

В змаганні беруть участь 12 команд. В стартовій грі зустрічалися чинний чемпіон «ЯСКО» (Вінниця) і дебютант «вишки» «Десна» з однойменного селища, - йдеться у повідомленні.

Голова Асоціації футзалу Вінницької області Юрій Максименко нагадав учасникам, що основною базою чемпіонату у вищій лізі буде СК «Нокаут», але матчі також проходитимуть у Сосонці та Хмільнику.

На диво, молоді хлопці із «Десни» з самого початку поєдинку на рівних діяли проти фаворита. На майданчику було багато чоловічої боротьби, неприхованих емоцій та цікавих футзальних комбінацій. Тривалий час команди не могли відкрити рахунок. Перший тайм завершився із рахунком 1:1.

Після перерви суперники ще додали і почали створювати ще більше гольових моментів. Пол ходу матчу «Десна» вела із рахунком 4:3. Але все ж не спромоглася втримати цей результат і поступилася в гідній боротьбі із рахунком 4:6. В складі переможців хет-трик оформив Сергій Литвиновський, а гольовий дубль зробив Юрій Онищук.

Нагадаємо, у вищій лізі футзального чемпіонату Вінниччини гратимуть 12 команд, є навіть команда з Харкова. Про це поінформувала асоціація футзалу Вінницької області.

Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу