У Вінниці вшанували найкращих важкоатлетів і тренерів

13:14 05.11.2023

На меморіалі Анатолія Житецького у Вінниці вшанували найкращих важкоатлетів і тренерів цього року.

Про це інформує офіційний сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

4 листопада у вінницькому спорткомплексі «Колос» розіграли щорічний відкритий Кубок області з важкої атлетики. Він був присвячений пам’яті першого рекордсмена світу із цього виду спорту на Вінниччині Анатолія Житецького. Змагання закривали важкоатлетичний сезон, — йдеться у повідомленні.

• Хмельницький.

Перед стартами на тренерській раді одноголосно обрали віцепрезидент обласної федерації важкої атлетики гендиректора підприємства «Spektr-Oil» Ігоря Любарського.

В підсумку командну першість здобула команда «Вінниця-1». Разом із нею трійку призерів склали команди «Колос» (Вінниця) і Городківки. Далі – Турбів і Жмеринка.

Нагадаємо, у Вінницькій громаді відбувся відкритий кубок міста Вінниця з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Загальна кількість учасників 32 спортсмени, з них 25 - вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5, які вибороли 12 золотих нагород, 9 срібних та 2 бронзових.

Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу