Всесвітній день гуманітарної допомоги мер Вінниці подякував за допомогу місту

Всесвітній день гуманітарної допомоги: мер Вінниці подякував за допомогу місту

17:27 19.08.2022

З перших днів повномасштабного вторгнення Вінницька громада перетворилась на гуманітарний хаб. Сьогодні, 19 серпня відзначається Всесвітній день гуманітарної допомоги. 

Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці та телеграм-каналі висловив слова подяки всім, хто надавав і продовжує надавати допомогу Україні і Вінниці.

Щороку 19 серпня з ініціативи ООН відзначається Всесвітній день гуманітарної допомоги. Він заснований міжнародними організаціями для того, аби привернути увагу населення до ролі гуманітарних працівників, вшанувати тих, хто віддав життя заради допомоги іншим. Головна мета – підкреслити необхідність співпраці держав під час збройних конфліктів, природних катаклізмів, глобальних катастроф.

Вдячні усім нашим друзям і партнерам, країнам і містам, волонтерам і меценатам, вінничанам, жителям інших українських громад, нашій діаспорі, усім небайдужим, – написав міський голова.

Центр допомоги

Також він зазначив, що Вінниця лишається центром підтримки та допомоги.

Маємо гуртуватися, щоб подбати про тих, хто потребує цього найбільше. Наша єдність – потужна сила у боротьбі на свободу, – сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та його партнерів Вінниця вже передала 1000 тонн гуманітарних вантажів для постраждалих регіонів та захисників.

Нагадаємо, з перших днів війни у Вінницькій громаді знайшли прихисток тисячі українців, які вимушено перемістились з окупованих територій та територій, де відбуваються активні бойові дії. 

Читайте також

Черговий мобільний лазне-пральний комплекс передав на фронт Міжрегіональний Координаційний Гуманітарний Штаб
Детальніше
Як працює принцип допомоги "Рівний-рівному"
Детальніше
Вінниця підготувала допомогу для бійців на харківському, донецькому та придністровському напрямках
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше
Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше
У Вінницько-Хутірському окрузі започаткував роботу простір для освіти та розвитку молоді
Детальніше