Вперше у Вінниці провели благодійний ART-день, де збирали гроші для ЗСУ

Вперше у Вінниці провели благодійний ART-день, де збирали гроші для ЗСУ

15:52 04.09.2023

У перший день осені в Центральному міському парку ім. Леонтовича відбувся благодійний ART-день, який ініціював Вінницький міський палац дітей та юнацтва. Танці, співи, гра на музичних інструментах, виставка творчих робіт - все це організовували керівники гуртків разом із своїми вихованцями, щоб якомога більше людей могли дізнатися про гуртки Палацу. Під час цього івенту діяла благодійна ярмарка "Разом до Перемоги", де усі охочі мали змогу придбати вироби, а виручені кошти передати на ЗСУ.

Про це 4 вересня інформує Вінницька міська рада.

У міському парку провели розважально-ігрову програму "Палац скликає друзів" та виставку-презентацію творчих обʼєднань вихованців Палацу.

Під час заходу педагоги презентували свої та дитячі вироби, зокрема в’язані іграшки, авіамодельні вироби, прикраси, ляльки, сувеніри, патріотичні поробки, вироби оригамі та багато іншого, - інформує Вінницька міська рада.

Вперше у Вінниці провели благодійний ART-день, де збирали гроші для ЗСУ

Творчі колективи громади організували цікаву культурну програму. Зокрема гості заходу мали можливість побачити та почути виконання танцювальних і вокальних колективів.

Директорка палацу дітей та юнацтва Ірина Матусяк зауважила, що вперше вирішили зробити захід такого формату.

Цього разу ми вирішили саме в такому форматі презентувати свої напрямки роботи, аби батьки разом з дітками могли наживо побачити, що щоденно виготовляють та вивчають з вихованцями наші педагоги. Зокрема, мирне небо для проведення нашого заходу завдяки нашим Захисникам, отож всі кошти з продажу робіт підуть на ЗСУ, - сказала вона.

Загалом, по завершенню ART-дня вдалось зібрати майже 5 000 тисяч гривень. Незабаром кошти віддадуть в благодійну організацію, де вже отримали перелік потреб від військових.

Нагадаємо, на Європейській площі відбувся благодійний ярмарок. У ньому взяли участь команда актора Михайла Жоніна, а також вінницькі волонтери та благодійні фонди. У ятках можна придбати хендмейд прикраси, крафтову випічку, патріотичні аксесуари та ляльки-мотанки. Виручені з продажу кошти спрямують на підтримку українського війська.

Embedded thumbnail for Вперше у Вінниці провели благодійний ART-день, де збирали гроші для ЗСУ

Читайте також

Дитяча майстерня малювання у Вінниці вчимося малювати «Черешеньки» гуашшю
Дитяча майстерня малювання у Вінниці: вчимося малювати «Черешеньки» гуашшю
Детальніше
У Вінниці до Дня архітектури проведуть майстер-клас з акварельного малювання «Вінниця в акварелі»
У Вінниці до Дня архітектури проведуть майстер-клас з акварельного малювання «Вінниця в акварелі»
Детальніше
У Вінниці відкрили виставку «Жінки про жінок» — 23 роботи про видатних українок
У Вінниці відкрили виставку «Жінки про жінок» — 23 роботи про видатних українок
Детальніше
179 Starlink від початку року Калинівка системно забезпечує захисників супутниковим зв'язком
179 Starlink від початку року: Калинівка системно забезпечує захисників супутниковим зв'язком
Детальніше
Велодень у Вінниці 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Велодень у Вінниці: 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше
Чаклунки, народна міфологія та поетичне кіно у Вінниці відбудеться перегляд фільму «Голос трави»
Чаклунки, народна міфологія та поетичне кіно: у Вінниці відбудеться перегляд фільму «Голос трави»
Детальніше