Воєнний стан що потрібно знати вінничанам

Воєнний стан: що потрібно знати вінничанам

13:09 24.02.2022

Сьогодні з 5:30 24 лютого 2022 року в Україні ввели воєнний стан на 30 діб. Наразі в країні посилили охорону об’єктів державного значення та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення. Крім того, потужності та трудові ресурси підприємств та організацій усіх форм власності можуть використовуватися для потреб оборони.

Також при введенні воєнного стану може запроваджуватись комендантська година, обмеження свободи пересування громадян, транспортних засобів, особливий режим в’їзду і виїзду, перевірка документів, а в разі потреби - огляд речей, транспорту, житла. Крім того, заборонені збори, мітинги та інші масові заходи. Заборонена торгівля зброєю, сильнодіючими хімічними та отруйними речовинами, алкогольними напоями, спиртовмісними речовинами. Також можлива евакуація населення, якщо виникає загроза.

Воєнний стан що потрібно знати вінничанам

Вкотре наголошуємо, довіряти інформації тільки з офіційних джерел!

Нагадаємо, Збройні Сили України ведуть тяжкі бої, відбиваючи атаки російської армії по всій території нашої держави. Українським військовим потрібна підтримка громадян. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час брифінгу в Офісі Глави держави.

Читайте також

Загинув, евакуюючи побратимів Калинівка проводжатиме в останню путь Олександра Сташка
Загинув, евакуюючи побратимів: Калинівка проводжатиме в останню путь Олександра Сташка
Детальніше
Краєзнавці сперечаються де саме під Вінницею Гітлер позував для рідкісного фото на аеродромі
Краєзнавці сперечаються де саме під Вінницею Гітлер потрапив у об'єктив фотографа на аеродромі
Детальніше
Загинув ще у 2023 році Тростянеччина зустріла загиблого воїна
Загинув ще у 2023 році: Вінниччина зустріла загиблого воїна
Детальніше
На Тульчинщині звільнений з полону медик власноруч зняв свій портрет з Алеї Надії
На Тульчинщині звільнений з полону медик власноруч зняв свій портрет з Алеї Надії
Детальніше
Вінниця прощається з добровольцем у 41 рік загинув санітар з «Червоної Калини»
Вінниця прощається з добровольцем: у 41 рік загинув санітар з «Червоної Калини»
Детальніше
Пройшов Волноваху і Маріуполь у 46 років загинув вінничанин, боєць «Вовків Да Вінчі»
Пройшов Волноваху і Маріуполь: у 46 років загинув вінничанин, боєць «Вовків Да Вінчі»
Детальніше