VinSmart Центр у Писарівці запрошує дітей на безкоштовні заняття

VinSmart Центр у Писарівці запрошує дітей на безкоштовні заняття

18:46 08.04.2022

VinSmart Центр розпочав набір дітей на заняття у селі Писарівка. Дітей можна записати на безкоштовні гуртки "дошколярик" (вік 5-6 років) та творча майстерня (1-4 класи).

Як розповіла начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак, мережа "Центр підліткових клубів за місцем проживання" щороку розширює свої горизонти у роботі з вихованцями, цей рік не став виключенням.

Відкриття нових напрямів діяльності на прилеглих територіях є активним вектором розвитку для підростаючого покоління, особливо у сьогоднішні нелегкі дні. Педагоги Центру стануть не лише вірними друзями для малюків, а й допоможуть їм поринути у новий світ знань, - зазначила Юлія Мончак.

Під час занять діти зможуть як відкрити свої таланти, так і розвинути здібності. А головне – гуртки працюють для них безкоштовно.

Ми продовжуємо розвивати наші Центри, які знаходяться біля Вінниці, адже є велика популярність у їх відвідуванні, - наголошує директор "Центру підліткових клубів за місцем проживання" Дмитро Мира.

Наразі у Писарівці працює гурток англійської мови і буде працювати ще два. Прийом заявок здійснюється за попередньою реєстрацією.

Нагадаємо, центри VinSmart у Вінниці відновили свою роботу ще у березні. Долучитися до занять в онлайн-форматі наразі можуть і діти, які переїхали з гарячих точок України.

Читайте також

У Румунії автобус з українцями зіткнувся з вантажівкою: серед постраждалих — діти
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше
Про мир в Україні та меседжі для рф: головні заяви саміту у Швейцарії
Детальніше