Вінницю відвідали представники ЮНІСЕФ — цікавились організацією щеплень

Вінницю відвідали представники ЮНІСЕФ — цікавились організацією щеплень

16:28 01.06.2024

«Вінницький ОЦКПХ МОЗ» відвідали представники ЮНІСЕФ в Україні:  доктор Мухаммад Тарік Ікбаль – спеціаліст Представництва ЮНІСЕФ в Україні з імунізації, Сергій Федоров, спеціаліст з питань охорони здоров’я UNICEF Ukraine.

Про це інформує Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб

Спільно з завідувачем відділу імунопрофілактики Айнур Жумабековою спеціалісти завітали до закладів охорони здоров’я Вінниці та поспілкувалися з медиками первинної ланки, які безпосередньо залучені до проведення вакцинації та консультування пацієнтів з питань імунізації, - йдеться у повідомленні.

Представники UNICEF ознайомилися з роботою кабінету щеплень, наявним обладнанням «холодового ланцюга», дотриманням умов зберігання й транспортування імунобіологічних препаратів та провели моніторинг роботи дистанційного температурного моніторингу для зберігання вакцин на обласному складі. Завдяки цій системі є можливість цілодобового відстеження температурних показників в холодильній камері, що вкрай актуально, коли існують ризики відключення електроенергії.

Вінницю відвідали представники ЮНІСЕФ — цікавились організацією щеплень

Нагадаємо, сорок вінничан отримали щеплення проти дифтерії та правця у “містечку здоров'я”, яке діяло у Вінниці на Європейській площі. Про це інформує Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Читайте також

Як рятуватись від спеки? Топ порад від лікарів
Детальніше
Лікарні Вінницької області отримають обладнання для телемедицини
Детальніше
Якість медичних послуг на Вінниччині перевірили фахівці НСЗУ
Детальніше
Перша допомога: як врятувати людину у життєво небезпечних ситуаціях
Детальніше
В Україні скасували перехід на "літній час": коли годинник переведуть востаннє?
Детальніше
41 окремій механізованій бригаді потрібні Янголи
Детальніше