«Вінницязеленбуд» готує місто до весняного пробудження

«Вінницязеленбуд» готує місто до весняного пробудження

11:15 31.01.2024

Зимовий період не зупиняє роботу працівників «Вінницязеленбуд». Комунальники продовжують дбати про рослини та готують місто до приходу весни, підтримуючи красу та безпеку на вулицях.

Взимку одним з основних завдань комунальних працівників «Вінницязеленбуд» є догляд за рослинами у теплицях. Там триває активна робота над забезпеченням здорових та сильних рослин для міського ландшафту, які потім висадять на вулицях Вінниці. 

Директорка підприємства Тетяна Прибиш також розповіла, що у той самий час частина колективу працює над обрізкою та формуванням крон дерев по всьому місту. Це важлива процедура, що сприяє здоров'ю дерев, забезпечує естетичний вигляд та, звісно, безпеку в міському просторі.

Однак однією із найважливіших функцій команди «Вінницязеленбуду» є обстеження міста з метою виявлення аварійних дерев. Тетяна Прибиш додає, що дерева, які досягли певного віку, постраждали від погодних умов або хвороб, можуть стати небезпечними.

Вчасне виявлення таких ситуацій та робота з ними є пріоритетом нашої команди, щоб забезпечити безпеку та комфорт містян. Зима – це також час підготовки до нового весняного сезону, отож команда «Вінницязеленбуду» стежить за красою та безпекою міста, – зауважила Тетяна Прибиш.

Фахівці підприємства працюють над впровадженням нових інновацій та планують майбутні проєкти для збереження та покращення зелених просторів Вінниці, адже завдяки їхній праці та зусиллям громада процвітає та стає приємним місцем для проживання.

Нагадаємо, зима непростий період року, тим паче для зелених насаджень у міських умовах. Тому, щоб навесні всі вони дружно прокинулись та почали розпускатись, колективу МКП «Вінницязеленбуд» потрібно добре попрацювали ще з осені.

Читайте також

На більшості вінницьких водойм стартував риболовний сезон
Детальніше
«Урбан рух "У міста є Я"»: Вінниця завершує марафон знань
Детальніше
У Вінниці влаштували толоку для боротьби з борщівником
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на Дачній, 3 встановлять пандус-підйомник
Детальніше
Стратегічний напрямок розвитку Вінницької громади
Детальніше
Синоптики обіцяють вінничанам: весна завершиться дощами, а літо почнеться зі спеки
Детальніше