У Вінниці на 15 років засудили учасника терористичної організації - апеляція не допомогла

У Вінниці на 15 років засудили учасника терористичної організації - апеляція не допомогла

11:13 31.01.2024

31 січня Вінницький апеляційний суд залишив без змін вирок міського суду, яким активному учаснику терористичної організації "Донецька народна республіка" Ш. призначили покарання - позбавлення волі строком на 15 років із конфіскацією майна.

Водночас колегія суддів відхилила апеляційну скаргу захисниці, котра просила суд скасувати вирок суду першої інстанції, а провадження закрити. Вважає, зокрема, що суб'єктивної сторони злочину та доказів прямого умислу на його скоєння немає.

На думку ж прокурора, апеляційна скарга задоволенню не підлягає, бо вирок відповідає всім вимогам, - зазначають у пресслужбі Вінницького апеляційного суду.

Передісторія кримінального провадження

2014 року засуджений вступив до "Донецької народної республіки" та став активним учасником цієї терористичної організації у званні майора, а згодом - підполковника. Чоловік був так званим заступником начальника військової поліції ДНР.  

Протиправні дії Ш. вказують на його умисну активну участь у терористичній організації "ДНР" та веденні її злочинної діяльності проти військових підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань України, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на території Донецької області, - йдеться у судовому рішенні.

Нагадаємо, Служба безпеки викрила ще одного проросійського інтернет-агітатора на Вінниччині. Ним виявився 48-річний житель Вапнярки, колишній працівник одного зі стратегічних підприємств "Укрзалізниці".

Читайте також

Смертельна аварія під Віницею суд не пом'якшив запобіжний захід підлітку, який був за кермом
Смертельна аварія під Віницею: суд не пом'якшив запобіжний захід підлітку, який був за кермом
Детальніше
Рецидивіст з чотирма судимостями напав на Вінниччині на дитину дівчинку від гвалтівника рятували сусіди
Рецидивіст з чотирма судимостями напав на Вінниччині на дитину: дівчинку від гвалтівника рятували сусіди
Детальніше
Мріяв про мирне майбутнє в Криму Вінниця прощається з воїном-добровольцем Сергієм Мельником
Мріяв про мирне майбутнє в Криму: Вінниця прощається з воїном-добровольцем Сергієм Мельником
Детальніше
Вінниця прощається з воїном-добровольцем Русланом Ігнатовим
Вінниця прощається з воїном-добровольцем Русланом Ігнатовим
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Еколог розповів, чому відбудова Каховської ГЕС може стати помилкою
Еколог розповів, чому відбудова Каховської ГЕС може стати помилкою
Детальніше