«Вінницяміськтеплоенерго» проводить гідравлічні випробування тепломереж

«Вінницяміськтеплоенерго» проводить гідравлічні випробування тепломереж

12:10 18.08.2022

У рамках підготовки до опалювального сезону комунальники проводять гідравлічні випробування теплових мереж. Ці заходи дають можливість виявляти і ліквідовувати зношені ділянки мереж та попередити появу можливих пошкоджень у цих місцях під час майбутнього опалювального періоду.

Випробування проводяться в міжопалювальний період. На цей час котельні та теплові пункти відключаються, а подача гарячого водопостачання до будинків споживачів тимчасово припиняється. Також перекриваються окремі ділянки тепломережі для того, щоб запобігти пошкодженню внутрішньобудинкових мереж теплопостачання.

«Вінницяміськтеплоенерго» проводить гідравлічні випробування тепломереж

У разі пошкодження трубопроводу, прилади фіксують зниження тиску. Його виявляють і одразу після таких випробувань бригади «Вінницяміськтеплоенерго» здійснюють ремонтні роботи та ліквідовують аварійні ситуації.

Завдяки таким випробовуванням, які проводяться щороку, вдається виявляти й ліквідовувати аварійні ситуації зараз, щоб зменшити кількість аварійних відключень у холодну пору року, – каже директор департаменту міського господарства Віталій Місецький.

Мовою цифр

Наразі «Вінницяміськтеплоенерго» провело гідравлічні випробування на 173,93 км теплових мереж з 175,5 км у двотрубному виконанні.

Нагадаємо, у Вінниці триває підготовка до зими підприємств критичної інфраструктури, комунальних закладів та житлового фонду. Міський голова Сергій Моргунов провів чергове, уже друге, засідання оперативного штабу з підготовки до опалювального сезону. Цього разу – за участі керівників управлінських компаній, відділ ОСББ та профільних департаментів. 

Читайте також

Де у Вінниці 23 травня лагодять водогони та електромережі — повний перелік
Детальніше
Де у Вінниці 21 травня виконують ремонти комунальні служби
Детальніше
Де у Вінниці 20 травня ремонтують водогони та електромережі - повний перелік
Детальніше
Де у Вінниці 17 травня тривають ремонти комунальних мереж і систем
Детальніше
Де у Вінниці 16 травня виконують ремонт комунальних мереж - перелік адрес
Детальніше
У Вінниці в будинку на Лялі Ратушної, 130 розпочали ремонт системи опалення
Детальніше