Вінниця та Києво-Могилянська академія уклали Меморандум про співпрацю

Вінниця та Києво-Могилянська академія уклали Меморандум про співпрацю

11:07 15.05.2024

Вінницька міська рада поглиблює співпрацю із Національним університетом "Києво-Могилянська академія". 14 травня свої наміри закріпили укладанням Меморандуму. Підписали документ очільник громади Сергій Моргунов та докторка політичних наук, професорка, декан факультету "Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти" Тетяни Нагорняк.

У події взяли участь також заступниця міського голови Галини Якубович, директори департаментів соціальної політики, архітектури та містобудування, кадрової політики.

Підписання Меморандуму відкриває широкі можливості для вінницької молоді, а саме розвитку її освітнього потенціалу в Україні, а також для підвищення кваліфікації працівників місцевого самоврядування і представників бізнесу, - інформує Вінницька міська рада.

Вінниця та Києво-Могилянська академія уклали Меморандум про співпрацю

В його межах, передбачається залучення Вінниці до цілої низки освітніх та соціальних програм, які впроваджуються на платформі НаУКМА. Як зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, співпраця із провідним українським університетом має вже довгу і плідну історію. Вона розпочалася ще у 2007 році на базі "Муніципального університету" і була спрямована на професійне зростання працівників структурних підрозділів ВМР. А, наразі, з укладенням Меморандуму відкриваються нові горизонти взаємодії.

Це важливо для того, щоб у першу чергу розуміти всі основні тренди, які існують у світі для забезпечення надання якісних послуг різного характеру жителям громади. Зокрема, підписання Меморандуму розширює спектр можливих тренінгів безпосередньо для працівників міської ради в контексті і урбаністики, і вирішення екологічної проблематики, і за нашим пріоритетним напрямом - роботи із ветеранами, сім’ями загиблих воїнів та Захисниками і Захисницями, які будуть демобілізовані. Києво-Могилянка досить активно долучилася до цієї роботи. І приємно, що нас першими запросили до такої співпраці, - розповів Сергій Моргунов. - Ще один важливий аспект - це створення навчальних модулів для дітей загиблих воїнів, а також із сімей ВПО і дітей, які постраждали від війни . Ми домовились що будемо формувати відповідну групу старшокласників, котрі мають бажання підтягнути і свої знання, і навчатися різним компетенціям задля пошуку себе в своїх майбутніх професіях.

Вінниця та Києво-Могилянська академія уклали Меморандум про співпрацю

А представниця Києво-Могилянки Тетяна Нагорняк своєю чергою акцентувала увагу присутніх на магістерських програмах, які розвивають у виші для освіти дорослих. Серед них:

  • "Політика врядування у місті", яка орієнтована на навчання фахівців муніципалітетів, представників і лідерів громадської думки;
  • "Управління освітою" - на директорів шкіл і профтехучилищ;
  • "Бізнес дипломатія - IGR-політики" - на тих, хто прагне розвивати економічну дипломатію, просувати український бізнес у світі.

Києво-Могилянка з великою повагою та пошаною запрошує до подальшої співпраці з нашим університетом Вінницю - мешканців комфортного європейського міста. Ініційовані проєкти та програми - експертні та інноваційні, освітні та соціальноорієнтовані, - зазначила Тетяна Нагорняк. - А також продовжуємо практику спільних заходів, досліджень, наукових консультацій щодо моніторингових та маркетингових стратегій.

Вінниця та Києво-Могилянська академія уклали Меморандум про співпрацю

У цьому контексті партнери ініціювали проведення конференції з відновлення України, яку запланували на жовтень поточного року.

На цьому форумі Вінниця матиме свій кейс, про який розповідатиме Сергій Моргунов і як ментор відповідних програм, і як голова, якому є чим пишатися, - зауважила Тетяна Нагорняк.

Нагадаємо, у Вінниці відбувся випуск Харківського національного університету внутрішніх справ. Присутні хвилиною мовчання вшанували патріотизм, мужність вірність та героїзм тих, хто поклав своє життя за єдність та незалежність України, а також усіх правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків, зокрема - 53 випускників вишу.

Читайте також

“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня
Детальніше
Війна та освіта: як Вінниці вдалося успішно адаптувати навчальні заклади до нових реалій
Детальніше
Експерти з Таллінна навчать вінничан правильного управління відходами
Детальніше
Більшість життя присвятила службі в органах місцевого самоврядування - Вінниця попрощалася з Оленою Зверхановською
Детальніше
Не всі випускники мусять складати національний мультипредметний тест
Детальніше
Ще 1500 літрів пального виділила Вінницька міська рада на потреби Центру з питань полонених та зниклих безвісти
Детальніше