Вінниця приймає родини працівників представництва ООН та ЮНІСЕФ в Україні

Вінниця приймає родини працівників представництва ООН та ЮНІСЕФ в Україні

21:56 01.03.2022

1 березня начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий провели спільний брифінг. Вони розповіли, що ситуація на Вінниччині контрольована. Також зазначили, що вінницькі магазини, банки, аптеки та заправки працюють. А тролейбуси та маршрутки, які сполучають місто з приєднаними громадами, проходять перевірку на блокпостах, як і решта транспорту.

Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов повідомив, що в регіоні продовжують надавати допомогу переселенцям. 

Також продовжуємо приймати поранених. Загалом ситуація по місту та області контрольована. На сьогоднішній день загроз немає. Сьогодні основна увага прикута до міста Харків та Київ. У столиці окупанти намагаються збити центральну телевежу, щоб не працювало телебачення і можна було запускати фейки. Прошу – не довіряйте неперевіреній інформації! Користуйтесь лише офіційними джерелами, - підкреслив Сергій Борзов.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів, що громадський транспорт та підприємства критичної інфраструктури працюють у штатному режимі. Було 2 аварійних відключення світла на Замості та Старому місті, які усунули протягом 2 годин. 

Пасажиропотік у громадському транспорті скоротився на 90% - дякую вінничанам, що дослухаєтесь до наших порад обмежити перебування на вулицях. Тролейбуси та маршрутки, які сполучають місто з приєднаними громадами, проходитимуть обов’язкову перевірку на блокпостах, як і інший транспорт. Станом на ранок у нас перебувало 300 біженців. Очікуємо сьогодні родини працівників представництва ООН в Україні, а ЮНІСЕФ - уже приїхали. Їм надали усю необхідну допомогу, - говорить Сергій Моргунов.

Також міський голова додав, що магазини, банки, аптеки та заправки - працюють.

Національні торгові мережі через проблеми з логістикою доставки товарів мали певні збої. Ми зараз підтримуємо ці мережі продукцією місцевих виробників. Сьогодні прибула перша партія допомоги від наших польських друзів - міст Тарнува і Радома, це - ліки та медзасоби. Збирається вантаж для відправки з Кельце. А Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд передав особисто 100 тисяч гривень на потреби дітей Вінниці. Дякую всім, хто долучається до цієї доброї справи! Вінницькому бізнесу у сфері гостинності - окрема подяка: всі готелі в місті і навколо міста приймають біженців. А кафе та ресторани, які працюють, готують гарячі страви для ТрО та переселенців, – розповів очільник міста. – А фонд “Подільська громада” з початку збору коштів отримав на рахунки майже 15 млн грн.

Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий зазначив, що наразі у Вінницькій області перебуває близько восьми тисяч переселенців.

Громади активно надають допомогу та створюють умови для розміщення людей. Жителі області добровільно надають власне житло. Активно працює волонтерська мережа і забезпечення на території Вінниччини різними речами – продуктами, ковдрами, теплим одягом. Сьогодні пішли сформовані декілька гуманітарних вантажів на Київ. І цю традицію треба продовжувати. Я хочу подякувати людям, які долучаються, - каже він.

Вячеслав Соколовий також додав, що зараз дуже важлива координація між правоохоронцями та військовослужбовцями – це важливе питання безпеки громадян. І наголосив, що ті вимоги, які діють в комендантську годину, потрібно обов’язково виконувати.

Нагадаємо, під керівництвом Вінницької обласної військової адміністрації, військовослужбовці Збройних Сил України, Територіальної оборони, Національної поліції, військової служби правопорядку та й навіть цивільні громадяни України здійснюють комплекс заходів щодо збільшення обороноздатності області.

Читайте також

У Оратівській громаді оголошено день жалоби - зустрічатимуть загиблого земляка
Детальніше
На Козятинщині відкрили меморіальну дошку ще двом Героям-землякам
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Вінниця прощатиметься з Героєм, який отримав смертельне поранення на харківському напрямку
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше