Вінниця продовжує пошук міжнародних партнерів для реалізації корисних проєктів у громаді

Вінниця продовжує пошук міжнародних партнерів для реалізації корисних проєктів у громаді

15:55 11.06.2024

У чеському місті Брно відбулася щорічна Міжнародна виставка «URBIS.2024» у форматі «Smart Cities Meetup». На заході зібралися представники органів державної влади, місцевого самоврядування та компаній, які спеціалізуються на впровадженні інноваційних технологій у сфері містобудування та забезпечення ефективного функціонування місцевої інфраструктури. Серед запрошених учасників була і делегація з Вінниці. 

Міжнародним партнерам на спеціальному стенді презентували низку важливих проєктів, які планують втілити у життя нашої громади задля її стабільного та якісного функціонування.

Як зазначив заступник міського голови Сергій Матусяк, участь у заході такого рівня для нашої громади – це чергова нагода для зміцнення міжнародного партнерства як з донорськими організаціями, так і з інвесторами, які готові долучатися до процесу відновлення нашої країни. І в частині економіки, і в інфраструктурній відбудові.

Для презентації на Міжнародній виставці «URBIS.2024» делегати підготували різні проєкти:

  • будівництво сміттєпереробного заводу,
  • реконструкція очисних споруд,
  • модернізація систем теплозабезпечення тощо.

Під час конференції ми зустрілися з представниками провідних німецьких та чеських підприємств, а також спілкувалися з представниками влади Чеської Республіки. Це була чудова можливість презентувати європейцям потенціал нашої громади та знайти додаткову підтримку для реалізації проєктів, які наразі ми не можемо реалізувати за бюджетні кошти і тому активно шукаємо фінансування ззовні. Тож у майбутньому ми плануємо залучати інвесторів до співпраці у частині реалізації політики енергонезалежності нашої громади, – повідомив Сергій Матусяк.

Серед провідних тем, які підіймалися на «URBIS.2024», були ті, що тісно пов’язані з енергоефективністю. Йдеться про нові течії у розвитку міської мобільності, а також інновації у галузі енергетики, які європейські міста наразі реалізують у межах місії Європейського Союзу зі створення кліматично нейтральних та розумних міст.

Нагадаємо, у місті-партнері Вінниці німецькому місті Мюнстер учні восьми шкіл вирушили до міської ратуші на велосипедах, прикрашених європейськими прапорами, повітряними кулями та символами миру. Цей захід, що відбувся в межах святкування Дня Європи, був покликаний продемонструвати важливість солідарності та дружби у сучасному світі.

Читайте також

Дізналися, як працює місцева влада: у Вінниці відбувся форум "Зміни - це ми"
Детальніше
У Вінниці відкрилась виставка дитячих робіт студії «Барвистий дивоцвіт»
Детальніше
Про мир в Україні та меседжі для рф: головні заяви саміту у Швейцарії
Детальніше
У Вінниці відкрили фотовиставку робіт загиблого захисника Юрія Мигуна
Детальніше
У Вінниці презентували книгу «Лінії» Людмили Брендак
Детальніше
Сергій Моргунов представив Вінницю на Конференції з питань відновлення України в Берліні
Детальніше