Вінниця передала чергову партію допомоги бійцям штурмової бригади «Лють»

Вінниця передала чергову партію допомоги бійцям штурмової бригади «Лють»

19:16 19.12.2023

Вінницька територіальна громада продовжує підтримувати українських Захисників та Захисниць у боротьбі з окупантами. Так 19 грудня міський голова Сергій Моргунов, спільно з представниками муніципалітету та координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, передав чергову партію допомоги бійцям об’єднаної штурмової бригади «Лють», де служить багато вінничан. 

Зокрема, цього разу бійцям передали п’ять квадрокоптерів «Mavic», 5 тисяч хімічних грілок та 20 термосів для їжі різної місткості. Відтак це відповідає пріоритетам Вінницької міської ради.

Ми надаємо достатньо широкий спектр допомоги нашим військовослужбовцям у межах, які дозволені законодавством. А це дрони, приціли, термоси, хімічні грілки. Окрім того, у межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу робимо мобільні лазне-пральні комплекси та буржуйки. У цьому році ми придбали сотні дронів й передали їх військовослужбовцям з різних частин. Наступного року, після прийняття бюджету, ми плануємо суттєво збільшити їх закупівлю. Також є багато запитів, які стосуються радіостанцій та іншого супутнього обладнання. Але наше головне завдання – максимально направляти всі зусилля щодо допомоги нашим хлопцям, зокрема, тим підрозділам, де служать та воюють наші вінничани та мешканці Вінницької області, – зазначив Сергій Моргунов.

Захисники подякували за допомогу та зазначили, що наразі на фронті існує велика потреба у дронах, адже вони відіграють велику роль у війні та допомагають зберегти життя нашим військовослужбовцям. Також, на знак вдячності за підтримку, військовослужбовці бригади передали Вінниці бойовий стяг.

У департаменті цивільного захисту Вінницької міської ради зазначили, що робота по підтримці українських Захисників та Захисниць продовжуватиметься й надалі.

Фахівці нашого департаменту продовжують працювати із запитами та вивчати потреби наших військовослужбовців. У цю партію допомоги ми також додали хімічні грілки, адже наразі це також вкрай потрібна річ на фронті, – зазначив директор департаменту цивільного захисту Вінницької міськради Олег Парфілов.

Нагадаємо, Вінницька міська рада робить все можливе для того, щоб забезпечити стабільність в громаді у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Зокрема, зараз триває робота з підсилення можливостей у випадку блекаутів наших військових та об’єктів критичної інфраструктури, а також місцевих комунальних підприємств, вищих навчальних закладів та установ, де надають адміністративні послуги. 

Embedded thumbnail for Вінниця передала чергову партію допомоги бійцям штурмової бригади «Лють»

Читайте також

У Вінниці рятувальники розрізали обручку, щоб врятувати палець жінки
У Вінниці бійці ДСНС розрізали обручку, щоб врятувати палець жінки
Детальніше
Освітяни ліцею №36 у Вінниці передали на фронт уже другий автомобіль
Освітяни ліцею №36 у Вінниці передали на фронт уже другий автомобіль
Детальніше
У Вінниці опрацювали вже 427 заяв на житлові ваучери
У Вінниці опрацювали вже 427 заяв на житлові ваучери
Детальніше
Муніципальна варта передала вже сім автівок захисникам на передову
Муніципальна варта передала вже сім автівок захисникам на передову
Детальніше
Для Пунктів незламності у вінницьких школах придбали додаткове обладнання
Для Пунктів незламності у вінницьких школах придбали додаткове обладнання
Детальніше
Автівку для виконання бойових завдань отримав підрозділ Сил спеціальних операцій від Вінницької громади
Автівку для виконання бойових завдань отримав підрозділ Сил спеціальних операцій від Вінницької громади
Детальніше