Вінниця - лідер за кількістю ініціатив, що впроваджуються в рамках Проєкту ПРОМІС
16 грудня відбулось у засідання Спостережної ради Проєкту ПРОМІС (Партнерство для розвитку міст), який фінансується Федерацією канадських муніципалітетів та спрямований на сприяння місцевому економічному розвитку українських міст, розвитку громадянського суспільства.
Участь у засіданні Спостережної ради взяли Бев Еслінгер – депутат міської ради міста Едмонтон (Канада), Олександр Слобожан – директор Асоціації міст України, Олександр Кучеренко – керівник проекту ПРОМІС в Україні, Ешлі Малруні – голова відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні, представники міст-партнерів проекту. Вінницю на засіданні Спостережної ради представляли заступник міського голови Андрій Очеретний та директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов.
![Вінниця - лідер за кількістю ініціатив, що впроваджуються в рамках Проєкту ПРОМІС](/sites/default/files/styles/compressor/1600x900/inline-images/1_26.jpg?itok=mN6-69-U)
На засіданні розглянули та обговорили піврічний звіт з впровадження проєкту. Відмічено, що Вінниця є лідером за кількістю ініціатив, що впроваджуються в рамках проєкту. Серед останніх – розробка важливих програмних документів, зокрема:
- Стратегія розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року;
- Програма розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки;
- Програма сприяння залучення інвестицій у Вінницьку міську територіальну громаду на 2021-2023 роки;
- Програма розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки;
Заступник міського голови Андрій Очеретний поінформував присутніх про хід виконання Антикризової програми підтримки громади «Вінничани важливі» та плани з підтримки бізнесу на 2021 рік.
![Вінниця - лідер за кількістю ініціатив, що впроваджуються в рамках Проєкту ПРОМІС](/sites/default/files/styles/compressor/1920x1080/inline-images/2_19.jpg?itok=ABxXVZZR)
![Заступник міського голови Андрій Очеретний поінформував присутніх про хід виконання Антикризової програми підтримки громади «Вінничани важливі» та плани з підтримки бізнесу на 2021 рік.](/sites/default/files/styles/compressor/1920x1080/inline-images/3_17.jpg?itok=200O4jpN)
![Заступник міського голови Андрій Очеретний поінформував присутніх про хід виконання Антикризової програми підтримки громади «Вінничани важливі» та плани з підтримки бізнесу на 2021 рік.](/sites/default/files/styles/compressor/1920x1080/inline-images/4_19.jpg?itok=WBSCgC6g)
Нагадаємо, Вінниця знову серед лідерів рейтингу доступності міст