Вінницький Територіальний центр надає соціальні послуги у звичайному режимі

Вінницький Територіальний центр надає соціальні послуги у звичайному режимі

11:24 23.03.2022

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці у воєнний час працює у звичайному режимі. Літніх вінничан та внутрішньо переміщених осіб похилого віку підтримують працівники Терцентру. Всі отримувачі послуг відділень соціальної допомоги не залишені без уваги та забезпечені найнеобхіднішим: продуктами харчування та медикаментами.

Працівники Терцентру надають допомогу в отриманні довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, в зміні адреси отримання пенсії, наданні соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які через воєнні дії покинули свої домівки та знайшли прихисток у Вінниці.

Отримувачі соціальних послуг відділень соціальної допомоги вдома забезпечені усім необхідним. Соціальні робітники постійно моніторять індивідуальні потреби своїх підопічних.

Дуже важливо, щоб люди похилого віку відчували підтримку та турботу в такий складний час. Соціальні робітники надають соціальні послуги відповідно до затвердженого графіка відвідувань. Приходять до підопічних за місцем проживання: доставляють продукти харчування, ліки. Вони щодня цікавляться потребами літніх людей та вживають заходів, щоб їх задовольнити. В разі нагальної потреби, підопічні можуть безпосередньо зателефонувати до свого соціального робітника, - каже директорка Територіального центру соціального обслуговування Вінниці Галина Бачинська.

Галина Бачинська додає, що для отримання соціальної послуги догляду вдома необхідно подати заяву про надання соціальних послуг до департаменту соціальної політики міської ради або безпосередньо до Територіального центру.

Вінничани та внутрішньо переміщені люди похилого віку або люди з інвалідністю, які залишились без піклування рідних, можуть зателефонувати до Територіального центру задля отримання допомоги в доставці необхідних продуктів харчування та медикаментів.

Щоб отримати більш детальну інформацію, звертайтесь до Територіального центру соціального обслуговування за номерами: (0432) 67-05-97, 67-05-64 та (+380) 93-705-61-91.

Нагадаємо, з 21 березня, центри підліткових клубів VinSmart у місті відновили свою роботу. В режимі онлайн почалися заняття з англійської та польської мов, творчої майстерності тощо.

Читайте також

Де та які види безкоштовних медичних послуг надають для учасників бойових дій у Вінниці?
Детальніше
За пів року служба супроводу людей з порушенням зору надала вінничанам понад дві тисячі послуг
Детальніше
У Вінниці ухвалили Стратегічний та Операційний плани для комплексного інтегрування ВПО в громаду
Детальніше
У Вінницькому лікувально-діагностичному центрі військові та рідні загиблих зможуть обстежуватись безкоштовно
Детальніше
У Вінниці ухвалили плани задля комплексного інтегрування «нових вінничан» в громаду
Детальніше
У Вінниці помічники ветеранів надали понад 17 тисяч послуг з початку року
Детальніше