Вінницький палац дітей та юнацтва проводить для дітей-переселенців ігри та майстер-класи

Вінницький палац дітей та юнацтва проводить для дітей-переселенців ігри та майстер-класи

21:54 15.04.2022

Вінниця стала прихистком більше як для шести тисяч дітей переселенців. Діти мають відчувати себе в безпеці, розвиватись та соціалізуватись. Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної, вже місяць проводить для переселенців культурно-масові заходи.

Педагоги палацу разом з дітьми співають, танцюють, грають в шахи. Також влаштовують для хлопчиків та дівчат спортивні розваги, розважальні театралізовані програми, майстер-класи, вікторини та зустрічі з психологом. Педагоги комп’ютерного центру Палацу навчають самостійно складати роботів, програмувати їх і після ще влаштовують змагання.

Діти вже мають своїх улюблених педагогів та вид діяльності. Постійно просять, щоб ми приїжджали ще. Деяким подобається більше грати в активні ігри, дехто з дітей більше хоче посидіти та зробити щось руками. Тому ми постійно готуємо нові активності та майстер-класи, – зазначає директорка Вінницького міського палацу дітей та юнацтва Світлана Мусійчук.

Також до бісероплетіння, виготовлення різних поробок долучають і батьків дітей-переселенців.

Ми проводимо вісім виїздів на тиждень у місця, де найбільше перебуває дітей-переселенців. Наші педагоги ініціативні й знають історії майже кожної дитини. Час від часу закуповують солодощі, щоб порадувати хлопчиків та дівчат, - говорить Світлана Мусійчук.

Нагадаємо, VinSmart Центр розпочав набір дітей на заняття у Писарівці. Дітей можна записати на безкоштовні гуртки "дошколярик" та творчу майстерню.

Читайте також

У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше
Рятувальники Вінниччини провели безпековий захід для дітей
Детальніше
Поліція розшукує дітей 9 та 14 років, які зникли у Вапнярці
Детальніше
Домедична допомога, мінна безпека: рятувальники провели безпековий захід для малечі
Детальніше
У Вінниці провели арт-терапевтичний захід, який допоможе адаптуватись маленьким переселенцям
Детальніше