Вінницький Гуманітарний центр речей змінює адресу

Вінницький Гуманітарний центр речей змінює адресу

21:30 31.08.2022

У Вінниці для внутрішньо переміщених осіб працює Гуманітарний центр речей. Тут переселенці отримують дорослий і дитячий одяг, взуття та іграшки. Раніше Центр працював за адресою вул.Київська, 16а, відтепер люди зможуть отримати речі на вул. 600-річчя,17 в ТЦ «Мегамол».

З перших днів війни у Вінницькій громаді знайшли прихисток тисячі українців, які вимушено перемістились з окупованих територій та територій, де ведуться активні бойові дії. Для підтримки внутрішньо переміщених осіб у квітні у місті створили Гуманітарний центр речей. У ньому люди можуть підібрати необхідний одяг та взуття.

Також у Центрі можна знайти:

  • іграшки,
  • постільну білизну,
  • рушники,
  • інколи дитячі візочки чи колиски.

З дня відкриття Центру близько 50 тисяч людей, які залишили свої домівки, мали змогу отримати необхідний одяг та взуття для себе та рідних. Тепер внутрішньо переміщені особи зможуть прийти до Центру за новою адресою і взяти безкоштовно речі, яких найбільше потребують. Гуманітарний Центр речей працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 години. Субота та неділя – вихідні, - зазначає перший заступник директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук.

Щоб отримати необхідні речі, потрібно пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок «Дія»).

Нагадаємо, з перших днів війни у Вінницькій громаді знайшли прихисток тисячі українців, які вимушено перемістились з окупованих територій та територій, де відбуваються активні бойові дії. 

Читайте також

Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Як працює принцип допомоги "Рівний-рівному"
Детальніше
Вінниця підготувала допомогу для бійців на харківському, донецькому та придністровському напрямках
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше
У Вінницькому ліцеї № 29 зібрали понад 200 тисяч гривень на дрон для оборонців
Детальніше