Вінницький досвід увійшов до збірника "Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці"

Вінницький досвід увійшов до збірника "Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці"

14:58 21.04.2021

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з проєктом "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України"провели інформаційну кампанію "Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці". Департамент освіти Вінницької міської ради отримав Подяку за участь у конкурсі, а історія співпраці ввійшла до всеукраїнського збірника.  

У Конкурсі брали участь представники громадянського суспільства та влади, що мають спільну практику співпраці, результатом якої стали позитивні зміни в суспільстві. Вінниця представила проєкт "Майстерня шкільних ініціатив", реалізований ГО "Освітній простір 2.0"  спільно з Департаментом освіти

Проєкт "Майстерня шкільних ініціатив" був підтриманий на конкурсі Інституту громадянського суспільства (ІГС) у 2019 році. В рамках цього проєкту молодь навчали писати та реалізовувати проєкти. У нас дуже активне місто, де відбувається постійна партисипація із молоддю та школярами. Нам приємно, що досвід нашої співпраці  увійшов до збірки "Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці", – розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.  

Вінницький досвід увійшов до збірника "Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці"

Довідка:

Проєкт "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України" реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), завдяки підтримці, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Мета проєкту - покращити середовище діяльності громадянського суспільства та зміцнити інституційні спроможності ОГС.

Нагадаємо, Вінницький досвід управління містом вивчає делегація з Миколаєва

Читайте також

Новітні технології, експорт та підсилення енергетики: Вінниця налагоджує співпрацю з Словаччиною
Детальніше
"Рівень корупції на Вінниччині - один з найнижчих в Україні": голова НАЗК Віктор Павлущик
Детальніше
Нові проєкти та перспективи співпраці: до Вінниці завітала швейцарська делегація 
Детальніше
“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня
Детальніше
Війна та освіта: як Вінниці вдалося успішно адаптувати навчальні заклади до нових реалій
Детальніше
Експерти з Таллінна навчать вінничан правильного управління відходами
Детальніше