Вінницько-Хутірський округ запроваджує низку екологічних ініціатив

Вінницько-Хутірський округ запроваджує низку екологічних ініціатив

10:40 12.02.2024

Реалізовуватимуть екологічні ініціативи та створюватимуть робочі місця. Старостат Вінницько-Хутірського округу та Фабрика смаку «Сонях», яка займається виробництвом продуктів на основі соняшникового насіння, уклали Меморандум про співпрацю. 

Згідно з умовами договору, підприємство запроваджує низку екологічних ініціатив, а старостат буде допомагати в цьому. Також обумовлена й співпраця у сфері працевлаштування.

Впевнений, що підписаний меморандум принесе справді хороші результати для нашого округу: це нові робочі місця, а для бізнесу – спосіб показати свою екосвідомість. Адже запит на зелений курс та відновлювальні джерела енергії сьогодні як ніколи на часі, – зазначає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко. – Торік ми спільно з цим виробником, який вводить свої нові потужності на території округу, напрацювали низку покращень в напрямі екології, які реалізуються уже сьогодні.

Наразі, за словами старости, фабрика змонтувала додаткову висоту промислового димаря та переглянула процес фільтрації вихідних газів. Контролюють на підприємстві й рівень шуму, шляхом обмеження годин робіт, котрі спричиняють небажані гучні звуки, та встановленням барʼєрної конструкції для зменшення шуму генераторів. На цей час фабрика працює над облаштуванням сучасної системи очищення газів шляхом додаткової гідрофільтрації.

Як зазначає Владислав Кривешко, плідна співпраця з підприємствами, які розміщені на території округу, – напрям роботи, який щорічно приносить результати на користь мешканцям: від зміцнення нашої стійкості шляхом створення нових робочих місць до турботи про безпеку дітей та дорослих в оновлених укриттях.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді продовжують об’єднувати людей, які прагнуть зберегти та впорядкувати водні об’єкти та навколишні території. У Вінницьких Хуторах створили ініціативну групу "Чиста водойма - 7", до складу якої долучилися активні місцеві жителі, чиї присадибні земельні ділянки прилягають до ставків.

Читайте також

У Вінниці підписали Декларацію доброчесних громад з НАЗК
Детальніше
У Вінницько-Хутірському окрузі започаткував роботу простір для освіти та розвитку молоді
Детальніше
Автентичні гаївки, ярмарок та воркшопи: у Вінницьких Хуторах провели благодійний захід
Детальніше
У Вінниці планують відкрити Офіс агентства місцевої демократії (ALDA)
Детальніше
У Вінниці заклади культури та освіти підписали Меморандум про співпрацю
Детальніше
Весняна толока - у Вінницько-Хутірському окрузі зібрали понад 200 мішків сміття
Детальніше