«Вінницькі вовки» здобули титул чемпіона України з флаг-футболу

13:55 16.07.2023

Спортивний клуб «Вінницькі вовки» здобув цього року титул чемпіона України з флаг-футболу.

Про це 16 липня інформує пресслужба клубу.

У Львові завершився кінцевий етап головних змагань року з флаг-футболу. Наша команда успішно провела  півфінальний матч та пройшла до фіналу, де у напруженій футбольній битві зійшлася з львівськими «Левами». У результаті вінницькі «Вовки» стали переможцями, обігравши суперників з рахунком 21:36, - читаємо у повідомленні.

Для вінницької команди це вже друге чемпіонство. У 2021 році вони вперше завоювали цей титул і через два роки змогли його повернути.

Дякуємо всім командам за яскраві та емоційні матчі впродовж всього чемпіонату. Дякуємо військовим, особливо хлопцям з нашої команди, які захищають нас і дають можливість грати та розвивати наш спорт. Дякуємо Вінницькій міській раді, Комітету по фізичній культурі та спорту міськради за постійну підтримку та допомогу в процесі підготовки до змагань, - додають спортсмени.

Нагадаємо, школярі Вінниці з нового навчального року на уроках фізкультури гратимуть у флаг-футбол. Це обіцяє спортивний клуб американського футболу «Вінницькі Вовки».

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу