Вінницькі волонтери відвідали позиції бійців 54 окремої механізованої бригади

Вінницькі волонтери відвідали позиції бійців 54 окремої механізованої бригади

16:48 15.04.2024

Депутат міської ради та координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Тарас Присяжнюк разом із вінницькими волонтерами відвідав позиції бійців 54 окремої механізованої бригади. На східний напрямок оборонцям передали Mavic 3T, тепловізори, зарядну станцію та інше необхідне.

З бійцями 54 окремої механізованої бригади Вінниця співпрацює впродовж тривалого часу. Цього разу в бійців був запит на дрони, тепловізори та інше обладнання, розповідає Тарас Присяжнюк.

Разом із колегами-депутатами ми голосували за виділення коштів на придбання, зокрема, дронів та тепловізорів. Як тільки їх отримуємо – разом з громадою передаємо військовим, – пояснює Тарас Присяжнюк. – Від бійців 54-ї бригади був запит на це обладнання. Ми привезли їм три Mavic 3T, які можуть “бачити” вночі, а також два тепловізори.

Разом із волонтером Денисом Романовським передали військовим також зарядну станцію EcoFlow та «їжачки» – спеціальні металеві конструкції, які військові залишають на логістичних маршрутах, аби зупиняти просування ворога.

Привезли хлопцям те, про що вони просили. Загалом у них оптимістичний настрій, звісно, наскільки це можливо в сьогоднішніх умовах. Вони впевнено тримають позиції. Серед наших бійців немає жодної “зради” – всі розуміють, що маємо захищати свою землю, підтримувати одне одного і допомагати. Інакше в цій війні не виграти, – додає Тарас Присяжнюк.

Оборона, стійкість і турбота

Згідно з дослідженням «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: безпека та оборона, стійкість, турбота.

На пріоритет «безпека та оборона» передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статтей.

Нагадаємо, учнівське самоврядування та вчителі ліцею №1 зробили черговий крок для підтримки українських військових. Педагогічний колектив разом з учнями передали Захисникам та Захисницям 5 дронів та засіб радіоелектронної боротьби. 

Читайте також

У травні Гуманітарний штаб передав українським захисникам 1740 FPV-дронів
Детальніше
20 «мавіків» та 20 тисяч сухих душів - чергова допомога з Вінниці для трьох військових частин
Детальніше
Відвідали музеї та театри: для діток з Вороновицької громади провели профорієнтаційний захід
Детальніше
Ще 15 «мавіків» та 80 тисяч сухих душів відправили з Вінниці військовим на фронт
Детальніше
Вогневі групи вінницької ППО отримали десять позашляховиків
Детальніше
«Знайди себе»: школярі Вороновицької громади відвідали театри, музеї та радіо
Детальніше