Вінницька дитяча музична школа №1 запрошує на звітний концерт

Вінницька дитяча музична школа №1 запрошує на звітний концерт

16:54 15.04.2024

16 квітня Вінницька дитяча музична школа №1 з нагоди 90-річчя від дня заснування закладу, організовує звітний концерт – «З музикою в серці». Це завершальний захід у низці подій, присвячених відзначенню цієї ювілейної дати. 

О 17:00 у великій залі Вінницького фахового коледжу мистецтв ім.Леонтовича, звучатиме 31 концертний номер. На сцену вийдуть 14 творчих колективі та солісти. Загалом у події візьмуть участь близько 300 музикантів, з-поміж яких і випускники школи. 

Концерт проводиться на підтримку Збройних Сил України. Вхід вільний.

Вінницька дитяча музична школа №1 запрошує на звітний концерт

Як зазначає директорка закладу «Вінницька дитяча музична школа №1» Тетяна Бурдейна-Публіка, викладацький колектив школи постійно здобуває великий досвід і дбайливо зберігає найкращі традиції школи, що сприяє зміцненню та розвитку духовного та професійного потенціалу педагогів та учнів.

Однією з таких чудових традицій – створення творчих колективів, кожен із яких у свій час виступав на різноманітних концертних майданчиках міста та області. Цьогорічний концерт проходить, як і усі заходи нашої школи, на підтримку Збройних Сил України! Існування таких дійств підкреслює значущість позитивних дій задля нашого майбутнього, – говорить директорка.

Також вона зазначила, що за 90 років школа виховала величезну плеяду митців, а це понад шість тисяч учнів. Вони є її гордістю та історією.

Зі всіх куточків світу шлють свої вітання рідній школі її випускники: композитори, виконавці, педагоги. Та навіть ті, хто не обрав музику своєю професією, несуть у своєму серці сонячну іскру любові до мистецтва, яку їм прищепили у музичній школі №1, – підкреслила Тетяна Бурдейна-Публіка.

У разі оголошення повітряної тривоги під час проведення події, захід призупиняється, а усі присутні мають прямувати в найближче укриття. Мапа укриттів за посиланням.

Нагадаємо, історичний концерт-реконструкція "Прилетіла ластівочка". У Вінниці на сцені театру ім. М. Садовського відтворено виступ Української Республіканської Капели Олександра Кошиці у "Карнегі-Гол", Нью-Йорк, 1922 року.

Читайте також

Готувалися увесь рік - вихованці "Барвінку" виступили зі звітним концертом
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
Вінничани взяли участь у мистецькому заході "Зустрічі на зеленій галявині"
Детальніше
Літні табори центру реабілітації «Гармонія» запрошують молодь
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років
Детальніше