Вінницькі школярі зустрілися із полярниками

Вінницькі школярі зустрілися із полярниками

14:45 24.12.2020

З учнями-переможцями конкурсу "Запроси полярника до себе", 23 грудня зустрілися співробітники Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий та Олена Марушевська.

Учасники заходу переглядали відео про життя на Південному полюсі, слухали історії про будні науковців та робітників станції "Академік Вернадський", руйнували міфи та ставили питання про життя на білому материку.

Вінницькі школярі зустрілися із полярниками

Євген Дикий поділився зі школярами Вінниці своїми мріями про зростання цікавості дітей та молоді до досягнень українських вчених і досліджень, які вони проводять, та висловив надію, що хтось із присутніх увійде до складу майбутніх антарктичних експедицій.

27 шкіл по всій Україні стали переможцями конкурсу "Запроси полярника до себе" – наприкінці 2019-го його вже вдруге провели МОН та Національний антарктичний науковий центр. Підсумки конкурсу було підбито 9 січня 2020 року. З Вінниці переможцями стали такі школи:  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей №7, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, - розповіла директорка департаменту освіти міськради Оксана Яценко.  

Нагадаємо, освітяни Вінниці та Кельце обмінювалися досвідом щодо організації дистанційного навчання

Embedded thumbnail for Вінницькі школярі зустрілися із полярниками

Читайте також

У Вінниці відкривається безкоштовна «Літня екологічна школа» для дітей 8–11 років
У Вінниці відкривається безкоштовна «Літня екологічна школа» для дітей 8–11 років
Детальніше
Шість університетів Вінниці — у національному рейтингу акредитацій «Євроосвіти» за 2019–2025 роки
Шість університетів Вінниці — у національному рейтингу акредитацій «Євроосвіти» за 2019–2025 роки
Детальніше
Харчоблок ліцею №18 у Вінниці капітально оновили за кошти ЄС та міського бюджету. Пароконвектомат, НАССР, місця для 150 дітей одночасно
У вінницькому ліцеї №18 відкрили нову їдальню на 150 місць — учні вже хочуть дати їй власну назву
Детальніше
Єва Бронюк отримала свідоцтво з відзнакою соліст вінницького гурту «ТІК» святкує успіх доньки
Єва Бронюк отримала свідоцтво з відзнакою: соліст вінницького гурту «ТІК» святкує успіх доньки
Детальніше
TalentsForUkraine назвав переможців серед них — вінницький педагог Владислав Качур
TalentsForUkraine назвав переможців: серед них — вінницький педагог Владислав Качур
Детальніше
У Барському коледжі відкрили мурал на честь Героя-випускника
У Барському коледжі відкрили мурал на честь Героя-випускника
Детальніше