Вінницькі пенсіонери отримали допомогу від релігійної місії «Карітас-Спес-Вінниця»

Вінницькі пенсіонери отримали допомогу від релігійної місії «Карітас-Спес-Вінниця»

15:22 23.10.2024

Вінницький міський територіальний центр соціального обслуговування та релігійна місія «Карітас-Спес-Вінниця» організували чергову партію допомоги для одиноких пенсіонерів віком понад 70 років. Це підопічні Терцентру, які є одержувачами соціальної послуги «Догляд вдома».

Пенсіонери отримали продуктові набори з найнеобхіднішим.

Вдячні благодійникам і місіонерам “Карітас-Спес-Вінниця” за те, що вони підтримують соціально вразливі категорії населення. Сьогодні отримати допомогу прийшли ті люди, які дійсно її потребують. Це люди старшого віку, які отримують мінімальну пенсію та проживають одні. Тож така увага є для них надзвичайно важлива, – зазначила директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська.

Продуктовий набір містить близько 10 позицій:

  • макарони, 
  • сочевиця, 
  • консервовані фрукти та овочі, 
  • питна водна, 
  • солодощі тощо.

Продовжуємо спільно з Територіальним центром допомагати людям старшого віку. Сьогодні передаємо продуктові набори від наших благодійників з Польщі. Сподіваємось, що ця допомога буде їм в пригоді, – зауважив очільник «Карітас-Спес-Вінниця» Євген Маркевич.

Усього продуктові набори отримали 35 людей. Серед них – 75-річна Тетяна Олександрівна.

Допомогу від «Карітас-Спес-Вінниця» я отримую вперше. Така підтримка дуже для мене важлива, адже я живу сама. Зараз на пенсії, 45 років працювала лікарем акушером-гінекологом, – ділиться пані Тетяна.

Продуктовий набір отримала також Анна Григорівна. Жінка живе одна, а навідує її соціальний робітник Терцентру.

Я отримую мінімальну пенсію, більша частина якої йде на ліки та комунальні послуги. Тому я дуже ціную таку допомогу і дякую усім причетним, – говорить жінка.

Нагадаємо, літнім малозабезпеченим вінничанам роздали допомогу від релігійної місії "Карітас-Спес-Вінниця". Отримали продуктові набори та гігієнічні засоби від благодійників 30 отримувачів соціальної послуги "Догляд вдома" Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування.

Читайте також

«Від дитини до дитини» малеча Балаклії отримала подарунки з Вінниці
«Від дитини до дитини»: малеча Балаклії отримала подарунки з Вінниці
Детальніше
Засідання координаційної групи підтримка вразливих категорій знову у центрі уваги в Вінниці
Засідання координаційної групи: підтримка вразливих категорій знову в центрі уваги у Вінниці
Детальніше
У Вінниці 29 голів правлінь ОСББ навчилися надавати домедичну допомогу
У Вінниці 29 голів правлінь ОСББ навчилися надавати домедичну допомогу
Детальніше
У Корделівському старостинському окрузі виготовляють окопні свічки
У Корделівському старостинському окрузі виготовляють окопні свічки
Детальніше
Щоб врятувати вінницького пенсіонера, добиралися до оселі через вікно восьмого поверху
Щоб врятувати вінницького пенсіонера, добиралися до оселі через вікно восьмого поверху
Детальніше
Ходунки, милиці, крісла колісні як вінничанам взяти їх безкоштовно напрокат
Ходунки, милиці, крісла колісні: як вінничанам взяти їх безкоштовно напрокат
Детальніше