Вінницькі боксери вибороли у Ріо-де-Жанейро п'ять медалей

13:05 27.08.2023

Вінницькі боксери вибороли на змаганнях у Ріо-де-Жанейро дві золоті, срібну та дві бронзові медалі.

Про це 26 серпня інформує Федерація боксу Вінницької області.

У бразильському Ріо-де-Жанейро завершились найпрестижніші світові змагання серед учнів! Всесвітня Гімназіада проходила з 18 по 26 серпня. За підсумками боксерського турніру національна збірна України серед учнів посіла перше загальнокомандне місце! Високий внесок у цю перемогу принесли й вінничани, які вибороли дві золоті, срібну та дві бронзові медалі, — йдеться у повідомленні.

• 54 кг – Олександр Луценко

Наших спортсменів супроводжували: старший тренер збірної Вінницької області серед учнів Віталій Глущенко та тренер Олександр Чорнокнижний.

Нагадаємо, у Бершаді днями відбувся боксерський турнір, на який запросили учасників з усієї України — загалом змагались 102 спортсмени. Про це інформує федерація боксу Вінницької області.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу