Вінницька "Нива" поступилась у матчі "Епіцентру"

09:11 01.11.2021

"Нива" не спромоглася обірвати свою безвиграшну серію у другій лізі, яка налічувала шість матчів. Чергова спроба була у матчі 16-го туру з "Епіцентром" (Дунаївці, Хмельницька область). Він пройшов у Вінниці в 31 жовтня.

В стартовій зустрічі національної першості вінничани поступилися "Епіцентру"  – 0:1. Тому зараз прагнули реваншуватися.

"Нива" відкрила рахунок вже на першій хвилині. Влучним ударом з лівої під ближню "дев’ятку" відзначився Артур Загорулько, який відновився і повернувся на поле після травми. Через шість хвилин він же після подачі кутового подвоїв перевагу господарів поля. І одночасно вийшов в одноосібні лідери у гольових перегонах кращих бомбардирів ліги.

Все перевернулося для "зелено-білих" у період з 33-ї по 36-у хвилини першої половини гри. Спочатку півзахисник гостей Арсен Кривобедрий скоротив рахунок. За дві хвилини провалився захист вінничан. З вбивчої дистанції ворота Євгена Шкарбана розстріляв Євген Немтінов. Втім, перед самою перервою ударом зі штрафного Денис Громок знову вивів нашу команду вперед. 3:2. Гості намагалися протестувати. Мовляв, м’яч не повністю пересік лінію воріт. Але суддя був невблаганним, — інформує пресслужба ФК "Нива".

У другій половині зустрічі команда Володимира Циткіна діяла переважно "другим номером". Це не допомогло втримати переможний рахунок.

За десять хвилин після перерви нападник "Епіцентру" Барбоза да Сілва не реалізовував вихід віч-на-віч. Гарну нагоду зрівняти рахунок змарнував захисник гостей Андрій Беженар. Своє гості взяли на 74-й хвилині зустрічі. Після розіграшу кутового відзначився Євген Захарченко.

На 79-й хвилині гравець вінничан Роман Худік потужно вдарив головою з лінії карного майданчику, але м’яч від голкіпера зрикошетив у перекладину.

А вже за хвилину Барбоза да Сільва після чергового провалу "нивівського" захисту вивів гостей вперед. 3:4.

На доданих хвилинах Артур Загорулько міг врятувати свою команду від чергової поразки, але м’яч після його пострілу пройшов повз воріт. Натомість кінцевий рахунок ударом зі штрафного встановив гравець "Епіцентру" Микола Буй – 3:5 на користь гостей.

Шостого листопада "Нива" зіграє на виїзді з аутсайдером першості ФК "Любомир". Ця команда в нинішньому турі здобула перше очко в другій лізі, розписавши суху нічию із "Карпатами" (Галич).

Нагадаємо, Вінницька футбольна команда "Нива" стала віце-чемпіоном міжнародного турніру.

Детальніше
Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Детальніше
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»