Вінницька громада передала бійцям прикордонного загону дрони та тепловізори

Вінницька громада передала бійцям прикордонного загону дрони та тепловізори

10:48 22.04.2024

П’ять Mavic 3T та п’ять тепловізорів від імені громади передали бійцям прикордонного загону секретар міської ради Павло Яблонський та депутати і координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світлана Ярова, Антоніна Іващук, Наталя Літвінова, Роман Андронійчук.

Передача саме цього обладнання відбулася за запитом бійців прикордонного загону. Mavic 3T відмінно показують себе в роботі, говорить військовий Ярослав.

Mavic 3T будемо використовувати для розвідки ділянки фронту, пошуку ворога та подальшого його знищення. Тепловізори також необхідні для спостереження за противником. Загалом у цього обладнання одна мета – знищення ворога, – говорить Ярослав.

Вінниця продовжує системну підтримку військових. І ключовим пріоритетом у роботі міської ради залишається безпека та оборона.

У цьогорічному бюджеті нашої громади закладено майже 1 млрд грн на безпеку та оборону. Допомога військовим буде лише посилюватися. Ми маємо налагоджену комунікацію із понад 30 військовими формуваннями, і, відповідно до наших можливостей та повноважень, оперативно реагуємо на їхні запити, – говорить секретар міської ради Павло Яблонський.

Вінницька громада передала бійцям прикордонного загону дрони та тепловізори

Нині Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб має близько 60 запитів від різних військових формувань. Усі вони опрацьовуються і спільно з волонтерами, міською та обласною радами – оперативно закриваються.

Розуміємо, що наш ворог підлий, він не рахується з втратами. Тому робимо все можливе, аби допомагати нашим хлопцям та дівчатам перемогти це зло, – говорить депутатка міської ради, координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Антоніна Іващук.

Безпека та оборона

Згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України. А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: безпека та оборона, стійкість, турбота. На пріоритет «безпека та оборона» передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статтей.

Нагадаємо, секретар міської ради Павло Яблонський від імені Вінницької громади, разом із депутатами міської ради та координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світланою Яровою, Дмитром Мирою, Дмитром Науменком та Лілією Дишкант передали бійцям об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» п’ять тепловізорів.

Читайте також

Шістдесят дронів: двом військовим частинам передали ще одну партію техніки з Вінниці
Детальніше
Черговий мобільний лазне-пральний комплекс передав на фронт Міжрегіональний Координаційний Гуманітарний Штаб
Детальніше
Вінниця підготувала допомогу для бійців на харківському, донецькому та придністровському напрямках
Детальніше
Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше
У Вінниці для дітей Захисників і ВПО влаштували екскурсію на «Вервольф» та в музей-садибу Пирогова
Детальніше
Школярі Вінниці детальніше дізнались про роботу ІТ-сфери
Детальніше