У Вінниці в житловому будинку на Брацлавській, 70 змінили старі віконні блоки

У Вінниці в житловому будинку на Брацлавській, 70 змінили старі віконні блоки

11:35 22.04.2024

У Вінниці в багатоповерховому будинку на вулиці Брацлавська, 70 замінили старі дерев'яні вікна сучасними. Роботи виконали в межах поточного ремонту та провели в місцях загального користування: в 1, 3, 4 та 6 під'їздах.

Нові вікна енергоефективні та допоможуть зменшити втрати тепла в будинку в холодну пору року.

Віконні блоки замінили на умовах співфінансування. Коштом мешканців замінені вікна у 2 та 5 під'їздах, а міський бюджет профінансував ці роботи в решті під'їздів. У такий спосіб вдалось оновити вікна на всіх сходових клітках будинку. Це дозволить значно скоротити втрати тепла в під’їздах в опалювальний період. Крім того, варто зауважити, що компанія-підрядник дає десять років гарантії на свої роботи, – розповідає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький.

Раніше підрядники замінили вікна в місцях загального користування в межах поточного ремонту у двох під'їздах багатоповерхівки за адресою: вул. М. Ващука, 8. А в межах капітального ремонту – коштом бюджету встановили нові вікна в багатоквартирному будинку на вулиці Стеценка, 25. Стан вікон тут погіршився внаслідок теракту 14 липня 2022 року.

Заміна вікон триватиме

Загалом цьогоріч з допомогою міського бюджету планують осучаснити вікна в місцях загального користування у кількох будинках.

Нагадаємо, у Вінниці розпочали капітальний ремонт системи електропостачання житлового будинку на вулиці Георгія Нарбута, 3. Це доволі масштабний проєкт, покликаний підвищити стійкість електроінфраструктури всього будинку, що особливо актуально в умовах можливих відключень електроенергії у зв'язку з атаками ворога на об'єкти енергетичної генерації країни.

Читайте також

Де тривають ремонти комунальної інфраструктури Вінниці 29 травня
Детальніше
У приватному секторі Вінниці відремонтують 23 криниці
Детальніше
Де відключатимуть воду та світло - перелік планових ремонтних робіт у Вінниці 27 травня
Детальніше
На проспекті Юності у Вінниці замінюють 16 метрів труби на водогоні
Детальніше
У Вінниці встановлюють новий контейнерний майданчик біля житлового будинку
Детальніше
Де у Вінниці ремонтують комунальні мережі 24 травня - перелік адрес
Детальніше