Вінничанин встановив рекорд турніру на змаганнях у Португалії

13:25 11.07.2023

Вінницький легкоатлет Роман Кокошко встановив рекорд турніру на змаганнях у Португалії.

Про це 11 липня інформує відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області.

Українські спортсмени продовжують тішити вболівальників своїми успіхами на турнірах Світового легкоатлетичного континентального туру. На змаганнях «Meeting Maia Cidade do Desporto» категорії «Challenger» у Португалії з рекордом турніру - 20.45 м у секторі для штовхання ядра переміг Роман Кокошко - вінничанин, вихованець Тетяни Дідик (Вінницька ШВСМ), - читаємо у повідомленні.

До речі, 4 березня цього року Роман Кокошко на змаганнях у Стамбулі встановив національний рекорд України, штовхнувши ядро на 21,84 метра. Попередній рекорд був встановлений у 1999 році та тримався вже 23 роки.

Нагадаємо, вінничанин Роман Кокошко на змаганнях у Андухарі (Іспанія) встановив особистий рекорд і виграв змагання зі штовхання ядра – 20.71 метрів. Перемогу наш земляк вирвав у п’ятій спробі. Вілліан Дурадо з Бразилії - другий (20.49 метрів).

Біля 29-тої школи, що на Київській цьогоріч облаштують сучасне спортивне ядро. Із футбольним полем та трибунами для вболівальників. А ще - баскетбольним та волейбольним майданчиками, біговими доріжками і спортивними тренажерами.

Детальніше
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу