Вінничанин рекордно штовхнув ядро в Іспанії та переміг

14:54 05.06.2022

Вінничанин Роман Кокошко на змаганнях у Андухарі (Іспанія) встановив особистий рекорд і виграв змагання зі штовхання ядра – 20.71 метрів. Перемогу наш земляк вирвав у п’ятій спробі. Вілліан Дурадо з Бразилії - другий (20.49 метрів).

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Українка Катерина Табашник посіла друге місце зі стрибків у висоту (1.81 метри). Перемогу з рекордом турніру (1.88 метри) здобула Марисабель Сенью з Домініканської Республіки.

Анастасія Бризгіна пробігла 400 метрів за 53.64 секунди й фінішувала з цим результатом третьою. Найшвидшою цього вечора була кубинка Ліснейдіс Вейтіа (53.16 секунди).

Нагадаємо, 4 червня фінішував чемпіонат Чехії з кікбоксингу. Спортивний захід мав відкритий характер. Про це інформують “Спортивні новини Вінниччини”.

У Вінниці провели Всеукраїнський турнір «Футбол проти наркотиків»