Вінничанин Олександр Казік став найуспішнішим спортсменом Чемпіонату світу

18:46 02.02.2023

Паралімпієць Олександр Казік на Чемпіонаті світу виборов п'ять медалей: три «золота» і дві «бронзи» з лижних перегонів та біатлону.

Національна паралімпійська збірна України посіла друге місце за загальною кількістю нагород. У здобутку українських паралижників та парабіатлоністів загалом 26 медалей: 5 золотих, 8 срібних та 13 бронзових.

Нагадаємо, паралімпієць з Бару Олександр Казік виборов "золото" на зимовому Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. Ще один представник Вінниччини на цих змаганнях Григорій Вовчинський виборов "срібло" у десятиметровій індивідуальній гонці з біатлону.

Embedded thumbnail for Вінничанин Олександр Казік став найуспішнішим спортсменом Чемпіонату світу

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»