Вінничани здобули 24 нагороди на чемпіонаті з веслувального слалому

15:08 21.10.2022

Вихованці Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі №2 продемонстрували вправність на відвідному каналі річки Південний Буг.

Юні веслувальники змагались у селі Сокілець Немирівського району. Наші спортсмени здобули призові місця у різних категоріях. Абсолютною чемпіонкою змагань стала Ангеліна Харламова, яка виборола чотири «золота».

Запеклою була боротьба за перші місця! Надзвичайно задоволена результатом чемпіонату, адже разом із тренером ми старанно працювали задля досягнення поставлених цілей. Планували виконати програму максимум, так і вийшло. Я дуже задоволена результатом, - каже абсолютна чемпіонка цих змагань Ангеліна Харламова.

Тренер МДЮСШ №2 та безпосередній наставник юної чемпіонки Євген Туркенич зазначив, що зупинятись на досягненому не збираються і надалі будуть старанно працювати й вдосконалювати майстерність на «швидкій воді».

Також на змаганнях відзначився Кирило Кушнір, який на дистанціях слалом клас човнів С1 слалом 1 та слалом 2 (чоловіки) здобув два «золота». Два срібла у цих же категоріях у Вадима Бондара. Третя сходинка в Артема Бойка та Богдана Поліщука, відповідно. А у кваліфікації слалом 2 «бронзу» виборов Богдан Поліщук.

Свою вправність на байдарка-одиночках (К-1 чоловіки) продемонстрували - Денис Артюнін, який отримав золоту медаль, «срібло» у Богдана Поліщука, а «бронза» у Георгія Панченка.

Також три «срібла» та одну «бронзу», за результатами чемпіонату, виборола Наталія Нелюбій. А Валентина Мороз у категорії «каное» здобула срібну медаль. Серед дівчат у трьох категоріях (К-1, С-1 та слалом С-1) Наталія Гуд виборола три «бронзи».

Наразі у нашій спортивній школі формується ціла плеяда веслувальників, які виступають у юнацьких чемпіонатах міста, області, України та борються за призові місця, - зазначила в.о. директора Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Світлана Куліш.

Нагадаємо, Вінницький пауерліфтер Іван Чупринко виборов перемогу у Всеукраїнському турнірі з жиму лежачи та класичного жиму лежачи "WEST BENCH PRESS CUP". Змагання відбулися у Львові.

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024