Вінницький пауерліфтер здобув найвищу нагороду у Всеукраїнському турнірі

10:11 19.10.2022

Вінницький пауерліфтер Іван Чупринко виборов перемогу у Всеукраїнському турнірі з жиму лежачи та класичного жиму лежачи "WEST BENCH PRESS CUP". Змагання відбулися у Львові.

Участь взяли понад 120 спортсменів, серед яких чемпіони світу та Європи. Серед учасників турніру вінничанин Іван Чупринко був найбільш титулованим спортсменом.

У чоловічій категорії до 83 кг Іван здобув найвищу нагороду - перше місце, піднявши 207,5 кг, - повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

• Київської.
У турнірі взяли участь представники пауерліфтингу з 12 областей України:  Донецької, Львівської, Харківської, Чернівецької, Івано-Франківської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, Полтавської, Рівненської, Київської.

Нагадаємо, чемпіонка Паралімпійських ігор з пауерліфтингу Мар'яна Шевчук з Вінниччини та її тренер Олег Пакула цілком заслужено отримали Президентську стипендію. В арсеналі нашої землячки - світові рекорди та здобуті золоті медалі.

Вінницька спортшкола №1 провела першість із легкої атлетики серед школярів
Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників