Вінничани вибороли "срібло" та "бронзу" на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

14:54 12.04.2023

З 1 по 12 квітня у Львові проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп та серед студентів закладів вищої освіти. У змаганнях брали участь понад 400 атлетів з 18 областей і міста Києва. Серед них - чотири спортсмени Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5, двоє - стали срібними та бронзовими призерами змагань.

Спортсмени МДЮСШ № 5 виступали серед юнаків та вибороли дві почесні нагороди, це "срібло", яке здобув Артемій Джуган та "бронза", яку виборов Микола Крисько. Обидва змагались у ваговій категорії 59 кг. Також у змаганнях брали участь Денис Саєнко та Олексій Тимчишин.

Тренують спортсменів тренери-викладачі МДЮСШ №5 - майстер спорту України з пауерліфтингу Вікторія Поліщук та майстер спорту України з важкої атлетики Олексій Нагурний. Першим тренером шістнадцятирічного Миколи Криська, був тренер-викладач з пауерліфтингу МДЮСШ №5 Іван Бондарчук, - інформує Вінницька міська рада.

Вінничани вибороли "срібло" та "бронзу" Чемпіонат України з пауерліфтингу

Усі спортсмени з МДЮСШ №5 продемонстрували високий рівень підготовки та змагалися на рівних з іншими учасниками, серед яких були й зіркові вітчизняні атлети сьогодення.

Наші спортсмени - молодці. Усі вони тренуються і показують високі результати, попри труднощі. Їх успіх є результатом багаточасової роботи та наполегливості, - говорить тренерка-викладачка МДЮСШ № 5 Вікторія Поліщук.

Нагадаємо, вінницький пауерліфтер Іван Чупринко виборов перемогу у Всеукраїнському турнірі з жиму лежачи та класичного жиму лежачи "WEST BENCH PRESS CUP". Змагання відбулися у Львові. Участь взяли понад 120 спортсменів, серед яких чемпіони світу та Європи.

«Нива» (Вінниця) програла черговий матч Другої ліги - на цей раз поступилася «Чайці»
У Вінниці в День фізкультури та спорту нагородили кращих спортсменів міста
У Вінниці стартував спортивний турнір на честь полеглих героїв спецпідрозділу Шаманбат
Чемпіонат України з дзюдо у Вінниці: понад 350 учасників борються за місце в національній збірній