Вінничани віддали на армію 50 тис. грн, які збирали на ремонт будинку

Вінничани віддали на армію 50 тис. грн, які збирали на ремонт будинку

15:12 14.03.2022

Збройні Сили України підтримують усі небайдужі. Вінничани теж допомагають, як можуть. До прикладу, мешканці однієї вінницької багатоповерхівки зібрали 50 тисяч гривень на заміну системи електропостачання, але вирішили перерахувати ці гроші на підтримку української армії. Ініціативу підтримали одностайно.

Мешканці однієї багатоповерхівки Вінниці зібрали 50 тисяч гривень на заміну системи електропостачання. Але, порадившись, вирішили: гроші передадуть українській армії.

Ми у своєму будинку зробили вже дуже багато ремонтних робіт. Нам це вдалось здійснити в рамках міської програми із співфінансування. Цьогоріч планували замінити систему електропостачання, зібрали гроші, а тут - війна. Ми порадились і вирішили, що зібрані кошти перерахуємо на підтримку наших військових. Всі мешканці будинку погодились одностайно. Усі розуміють, що ЗСУ вони нині більш потрібні. І якщо усі будуть допомагати та підтримувати наших героїв – перемога не за горами. Нам не шкода нічого для порятунку нашої країни, головне перемогти клятого ворога! - розповідає старша по будинку Наталя.

Гроші для Збройних Сил України люди перерахували на рахунок БФ "Подільська громада", який створив спеціальну благодійну програму на підтримку захисників.

Нагадаємо, до Вінницької громади продовжує надходити гуманітарна допомога з різних міст світу. Відтак, Вінниця працює в режимі гуманітарного хабу.

Читайте також

До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше
Бандерівський коктейль та військова атрибутика: сім'я захисників відкрила у Жмеринці патріотичне кафе "Воля"
Детальніше