Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Вінниця щодня працює в режимі гуманітарного хабу"

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Вінниця щодня працює в режимі гуманітарного хабу"

18:22 13.03.2022

До Вінницької громади продовжує надходити гуманітарна допомога з різних міст світу. Відтак, Вінниця працює в режимі гуманітарного хабу.

Волонтери формують вантажі з найнеобхіднішим у міста, де ведуться активні бойові дії. Про це у своєму телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Приймаємо допомогу від наших друзів з-за кордону та передаємо переселенцям. Люди приїжджають до нас, тікаючи від російської окупації та постійних обстрілів - залишаються або вирушають далі на захід. Хоч сьогодні і неділя - у нашої команди та волонтерів немає вихідних. Продукти та засоби гігієни - майже вісім тонн - відправили для киян та харків'ян. Транзитом пішов на Запоріжжя 10-тонний гуманітарний вантаж. Учора 13 тонн розподілили для мешканців Київщини, Харківщини, Миколаєва, а також - біженців, які зараз у Вінниці та нашій області. Також нас продовжують підтримувати польські громади - Краків, Ополе, Кельце, Коморніки. Для переселенців вони збирають харчі, засоби гігієни, ліки, одяг. Всі разом - ми велика сила. І ми знаємо, що перемога буде за нами, - зазначив Сергій Моргунов.

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Вінниця щодня працює в режимі гуманітарного хабу"

Сьогодні, 13 березня, польське місто Ополе передало Вінниці гуманітарний вантаж. Три тонни найнеобхідніших речей привезли до реабілітаційного центру "Гармонія".

Директор мережі комунальних закладів "Центр підліткових клубів за місцем проживання" Дмитро Мира, який приймав у Вінниці допомогу, розповів, що це вже третій гуманітарний вантаж від Ополе.

Сьогодні до Вінниці прибув автобус з польського міста Ополе. Він вщент забитий засобами гігієни, памперсами, дитячим харчуванням, водою, крупами та консервами. Місцеві мешканці і депутат з Польщі буквально за декілька днів зібрали цю допомогу і привезли її до нас. Вантаж розподілимо за потребами у пункти, де розміщують біженців та у інші міста України, які потребують нашої допомоги.

Депутат польського Сейму Вітольд Зембачинський приїхав до Вінниці, аби дізнатися, чого найбільше потребують українці під час війни.

Ми приїхали до Вінниці побачити на власні очі ситуацію з допомогою. Ця допомога з мого виборчого округу – з міста Ополе. До збору вантажу долучались і українці, які живуть там. Ми всі віримо, що Україна переможе! А ми і надалі всім необхідним допомагатимемо українцям. Слава Україні!

Нагадаємо, тисячі людей щодня тікають від російський ракет та бомб, які обстрілюють українські міста. Біженців із Києва, Харкова та Сум приймають у Вінниці.

Читайте також

Вінниця прощається з двома оборонцями України, які загинули на Донеччині
Детальніше
"Мабуть, я ще не все зробив" - історія вінничанина, який постраждав від ракетного удару по Вінниці
Детальніше
На Вінниччині прощались з родиною, яка загинула під час ракетного обстрілу Києва
Детальніше
У Вінниці вшанують пам’ять жертв ракетного удару 14 липня 2022 року
Детальніше
У Вінниці провели захід пам'яті жертв терору 14 липня 2022 року
Детальніше
14 липня у Вінниці День жалоби — друга річниця страшного ракетного удару по місту
Детальніше