У Вінниці приймають біженців з Києва, Харкова та Сум

У Вінниці приймають біженців з Києва, Харкова та Сум

18:00 13.03.2022

Тисячі людей щодня тікають від російський ракет та бомб, які обстрілюють українські міста. Через бомбардування ворогом їхніх населених пунктів, вони змушені покидати власні домівки, аби вберегти своє життя та життя дітей.

У пошуках безпеки чимало людей тікають до Вінниці. За даними департаменту освіти Вінницької міської ради, станом на вечір 12 березня у школах та гуртожитках ПТНЗ Вінниці прийняли 1348 біженців, з них – 312 дітей. На ранок залишилося 1004 людини, серед них – 260 дітей.

Щодня до Вінниці прибуває значна кількість переселенців з інших регіонів України. Останніми днями найбільше їдуть з Києва, Харкова, Сум, Запоріжжя. Чимало людей залишаються у Вінниці, але є й ті, хто зупиняється лише на ночівлю і їдуть далі. Ми розміщуємо людей у школах та гуртожитках професійно-технічних училищ Вінниці. Там облаштовані місця для ночівлі, є їжа та теплі речі. Для прийому людей маємо все необхідне, - розповідає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, вже з понеділка, 14 березня, школярі, які через війну переїхали до інших регіонів, зможуть продовжити навчання на новому місці, повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше
Вінниця прощається із військовослужбовцем Сергієм Загорульком
Детальніше
Вінниця прощається з воїном «Червоної Калини» Володимиром Карпусем
Детальніше
Володимир Гройсман провів зустріч з надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць
Детальніше