Вінничани увійшли в трійку переможців чемпіонату України з боротьби самбо

10:43 18.06.2021

Днями вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 вибороли п’ять призових місць на чемпіонаті України з боротьби самбо. Змагання проходили в Одеській області, в них взяли участь майже півтисячі спортсменів із 22 регіонів України.

Серед переможців Антон Пилявец, який змагався у ваговій категорії 35 кг. Хлопець виборов друге місце. А Діана Бенькова у ваговій категорії 38 кг здобула третє місце.

Наставник  спортсменів Олег Бузовський – тренер з боротьби самбо і дзюдо Вінницької міської МДЮСШ №5, універсальний спортсмен. Він майстер спорту України з самбо, кандидат у майстри спорту зі спортивної акробатики і дзюдо. Олег Бузовський каже, був впевнений у перемозі своїх вихованців.

Антон займається самбо 2,5 роки, а от Діана уже близько 5-ти. На даному етапі це були їхні наймасштабніші змагання. За кілька тижнів до чемпіонату ми тренувалися у посиленому режимі, проводили по два тренування щодня. Це досить юні спортсмени: Антону 12 років, а Діані - 13. Всі їхні великі перемоги ще попереду, - говорить тренер.

Вихованці закладу МДЮСШ №5 є призерами та чемпіонами Всеукраїнських та Міжнародних змагань і входять до складу збірних команд України.

Нагадаємо, Стали відомі переможці відкритого чемпіонату Вінниці з шашок

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»